İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Aliağa Böcek ilaçlama Fiyatları

Aliağa Böcek ilaçlama Fiyatları, Aliağa sanayi ve endüstri sektörü açısından oldukça gelişmiş ve İzmir ekonomisine katkıda bulunan ilçelerdendir. Yaz aylarıyla birlikte İzmir’e yerli ve yabancı turistlerin gelmesi bölgedeki nüfusun yoğunlaşmasına neden olur. Bölgenin kentsel dönüşümle değişime uğraması, gerek küresel ısınma ve çevre kirliliğine karşı duyarsızlığın olması nedeniyle Aliağa’da özellikle sıcak havalarda birçok böcek ve haşerelere denk gelmek mümkün.

Bu böcek ve haşereleri parke ve duvar yüzeylerinde, lavabo ve tezgah üzerinde, mutfak dolaplarının üzerinde, mobilya ve pencere kenarlarında, sıva çatlaklarında, su giderlerinde, bodrum ve zemin katlarda, depolarda, elbise ve ayakkabı dolaplarında, çekmecelerde, çanta ve valizlerde…karşılaşmamız mümkün.

Hayatımızı tehdit eden bu böcek ve haşereler nelerdir?

Pire, hamam böceği, kulağakaçan, tahta kurusu, tahta kurdu, sıçan, kırkayak, çıyan, örümcek, karınca, yaban arısı, sivri sinek, kara sinek, tespih böceği, tatarcık, güve, yaprak böceği, deri böceği…vb

Aliağa Böcek ilaçlama Fiyatları
Aliağa Böcek ilaçlama Fiyatları

Bu böceklere karşı kişisel yöntemlerle mücadele etmek zordur ayrıca kesin sonuç vermez. Bu nedenle profesyonel ve uzman ekibe sahip, yasal mevzuata uygun hareket eden güvenilir bir ilaçlama şirketiyle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Aliağa Böcek ilaçlama Şirketi günün 7/24 saati tüm mahallelere, caddelere ve sokaklara hizmet sunmaktadır. Kesin sonuca ulaşmak istiyorsanız mutlaka çağrı merkezimizle irtibata geçiniz.

Bölgede çok sayıda ilaçlama şirketi bulunmaktadır ancak çoğu yasal hükümlere uymayan, yasal olmayan ilaçlar kullanmaktadırlar üstelik bu ilaçlar hem çevreye hem de insan sağlığına zarar vermektedir.

Şirketimizin kullandığı ilaçlar sıvı, jel, kokulu, kokusuz ve fare istasyonlarıdır. İlaçlama öncesi personelimiz sizlere gerekli bilgileri ve talimatları verecektir.

Böcek ve haşerelere karşı acil önlem almadığınız takdirde çok ciddi hastalıklara yakalanmanız an meselesi bunlardan bazıları; Akciğer kanamaları, fil hastalığı, sıtma, AIDS, hepatit, bağırsak enfeksiyonları, cilt hastalıkları, mide hastalıkları, dizanteri, sarı humma, dang humması, zika, verem, veba, astım, alerjik hastalıklar, kanser…vb

Aliağa Böcek ilaçlama Fiyatları, böcek ve haşerelerin yoğunluğuna, türüne ve ilaçlanacak alanın metrekaresine göre farklılık göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir