İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Çekirge Üretimi

Çekirgeler tedbir alınmadığı takdirde oldukça büyük sorunlar oluşturabilirler. Çekirgeler genellikle kırsal ve yeşillik alanlarda büyük oranda görülür. Ürünleri saniyeler içinde telef edebilen çekirgeler böcek ilaçlama ile ortadan kaldırılabilir. Çekirge üretimi ise başka bir konudur ve Türkiye’de nadir yapılır. İzmir İlaçlama Şirketi, İzmir ve çevre ilçelerde böcek ilaçlama hizmetini başarılı bir şekilde sürdürmektedir.

Çekirge Üretimi

Protein açısından oldukça zengin olan ve kolesterol açısından zararlı olmayan çekirgeler, özellikle Uzak Doğu ülkelerinde sık tüketilen bir besin olduğu gibi; canlı hayvan yemi olarak da kullanılabilmektedir. Bu nedenle çekirge üretimi yapılarak bu haşerelerin canlı olarak satışı gerçekleştirilebilmektedir. Türkiye’de çekirge üretimi yaygın olarak yapılmadığı gibi özellikle Akdeniz Bölgesi’nde bu haşerelerin yetiştiriciliğini yapan yerler mevcuttur.

Çekirgeler tarlaları telef ettiği gibi büyük maddi kayıplara da neden olabilmekteler. İzmir ili ve ona bağlı ilçelerde tarla ya da yeşillik alanlarda da çekirgeler büyük sorun teşkil ederler. İzmir İlaçlama Şirketi yılların tecrübesi ile ilaçlama işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştiriyor. Çekirge üretimi ülkemizde yaygın olmasa da çekirge problemi ülkemizde sık sık karşılaşılan bir problem. Bu problem diğer haşerelerle mücadelede kullanılan yöntemler kullanılarak ortadan kaldırılabilir. İzmir ve çevresinde oturan insanlar çekirge sorunu ile İzmir İlaçlama Şirketi sayesinde çözüyor. İlaçlama yapılarak alınan tedbir ile çekirgeler sorun olmaktan çıkıyor.

İlaçlamalar kokulu, kokusuz, jel ve fare ilaçlama şeklinde yapılıyor. Alanda hangi haşere problemi yaşanıyorsa ona göre önlem alınıyor. İzmir İlaçlama Şirketi uzman kadrosuyla çekirge problemi nerede yaşanıyorsa tüm teknik ekipmanları ile olayın yaşandığı yere gidiyor ve çekirgeleri tamamen ortadan kaldırıyor. İstanbul ve Kocaeli’de olduğu gibi yıllardır İzmir ve ilçelerinde de böcek ilaçlamada kalite ve garantiyi tercih edenler İzmir İlaçlama Şirketini tercih ediyor.

Sadece tek bir telefon ile İzmir İlaçlama Şirketine ulaşabilir çekirge sorununuzdan en hızlı şekilde kurtulabilirsiniz. Aklınıza takılan herhangi bir soruda firmayı arayabilir, çağrı merkezinde gerekli bilgileri alabilirsiniz.

[info]Çekirge İstilası[/info]

[info]Çekirge Üretimi[/info]

[info]Çekirge Türleri[/info]

[info]En Büyük Çekirge[/info]

[info]Yeşil Çekirge[/info]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir