İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79
dükkan-ilaçlama

Dükkan İlaçlama

Dükkan İlaçlama, yaşam alanlarımızı istila eden böcek ve haşere problemine karşı geliştirilmiş olan bir konut ilaçlama hizmetidir. Konutlarımızda kendilerine yaşam alanı açmak isteyen böcek ve haşereler, bünyelerindeki çeşitli mikrop ve bakteri nedeniyle sağlığımız açısından büyük tehlike oluşturmaktadır. Özellikle esnaf bu konuda çok daha farklı boyutlarda etkilenmektedir. Çünkü hem kendi sağlığı hem de müşterilerinin sağlığı açısından oldukça büyük bir mesuliyet altına girecektir. Bu yüzden dükkan ilaçlama hizmetleri hayatımızda oldukça önemli bir yere sahiptir.

DÜKKAN İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Dükkan ilaçlamaları, konut ilaçlamalarında olduğu gibi, öncelikle ilaçlanacak böcek türü tespit edilerek gerçekleştirilmektedir. Daha sonra en uygun ilaçlama yöntemi uygulanmaya başlamaktadır. Genellikle en sık tercih edilen ve en etkili olan ilaçlama türü sıvı ilaçlama türüdür. Bu ilaçlama yöntemi sayesinde ulaşılması zor olan bölgeler de ilacın etkisi altına girmekte ve daha derinlemesine bir ilaçlama işlemi gerçekleştirilmektedir. Sıvı ilaçlamaları gün içerisinde herhangi bir saatte yapılabilir ve kısa sürede etkisini gösterebilir. Ardından günlük yaşantıya devam edilebilmektedir. Bu sebeple dükkan gibi uzun süreli kapatılamayacak alanların ilaçlamalarında sıvı ilaçlama yöntemi oldukça elverişli bir yöntemdir. Bunun dışında uygulanmakta olan bir diğer ilaçlama yöntemi de katı ilaçlama yöntemidir. Katı ilaçlamalar sıvı ilaçlamalar kadar kısa sürelerde etki etmeseler de onlar kadar kuvvetli ve etkilidir. Katı ilaçlar içinde yer alan jel ilaçlar, sadece uygulandıkları alanlarda etki ediyor olması sebebiyle, ilaçlanan bölgenin kapatılmasını gerektirmemektedir. Bu sebeple jel ilaçlama da dükkan ilaçlamaları için oldukça elverişli bir yöntem olacaktır.

DÜKKAN İLAÇLAMA FİYATLARI

Dükkan gibi çok fazla kişinin ziyaret ettiği ortamların kişisel müdahalelerle ilaçlanabilmesi mümkün değildir. Bu hem ilaçlanan dükkanın uzun sürelerle kapalı kalmasına, hem de esnafın prestijinin sarsılmasına neden olabilir. Bu yüzden dükkan ilaçlamalarının profesyonel ilaçlama firmaları tarafından yapılması çok daha doğru olacaktır. İlaçlama firmaları, kısa sürelerde etkili sonuçlar elde ederek esnafı böcek ve haşere probleminden kurtarabilir. Genellikle fiyat açısından yüksek miktarlar karşılığında hizmetler verdikleri düşünülüyor olsa da ilaçlama firmaları oldukça uygun fiyatlarda hizmetler vermektedir. Dükkan ilaçlama, hem bütçenizi, hem sağlığınızı hem de zamanınızı koruma altına alarak, sizlere kalıcı çözümler üretmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir