Gazi Bcek lalama

gümüş böceği ilaçlama

 • Gümüş Böceği İlacı

  Gümüş böceği ilacı, sağlıksal açıdan tehdit içermeyen nitelikte olmalı ve bu haşereler ile mücadele için profesyonel yöntemlere başvurulmalıdır. Basit ilaçlama teknikleri ile uygulanan gümüş böceği ilacı bu canlılardan kurtulmayı sağlayamayacağı gibi sağlık problemlerine de yol açacaktır. Bu nedenle gümüş böceği ilacı profesyonel firmalar tarafından uygulanmalı ve bireysel yöntemler kullanılarak bu haşereler ile mücadele etmeye çalışılmamalıdır. Yapacağınız yanlış uygulama sonunda, hem kendinize zarar verir, hem de haşerenin bünyesini kuvvetlendirirsiniz. İzmir ilaçlama olarak size ...

  Kategori : Böcek İlaçlama | 0 Yorum
 • Gümüş Böceği İlaçları

  Gümüş böceği ilaçlama uygulamalarında katı ilaçlar ya da sıvı ilaçlar kullanılabilmektedir. Buharlama ya da püskürtme yöntemi ile yapılan bu haşereler ile mücadele için ev, ofis, bodrum ve çatı gibi alanlar için buharlama yöntemi daha sık kullanıldığı gibi; hastane, kantin, restoran gibi alanlarda püskürtme tekniği ile de uygulanabilmektedir. Bunun yanı sıra toz ilaçlar ile de yapılabilen gümüş böceği ilaçlama uygulaması için Sağlık Bakanlığı onayına sahip olan profesyonel ilaçlama firmaları tarafından hizmet almak şarttır.

  Kategori : Böcek İlaçlama | 0 Yorum
 • Gümüş Böceği Zararları

  Gümüş böceği ; ev, iş yeri, depo gibi alanlarda kumaş ve kağıt gibi maddelere zarar verdiği gibi milyonlarca bakteri ve mikrobun taşıyıcılığını yaptığından, sağlık sorunlarına da neden olmaktadır. Kapalı alanlarda genellikle mutfak ya da banyo bölümlerinde yuva yapan bu haşereler, evin her alanında dolaştığından, mikroorganizmaların sürekli olarak yayılmasına neden olur.

  Kategori : Böcek İlaçlama | 0 Yorum
 • Gümüş Böceği Ne Yer?

  Hamam böceği ve karınca gibi giderlerde yaşayan haşereler arasında bulunan gümüş böceği, kalıntılar ile beslendiği gibi kağıt ve kumaş gibi maddelere de ciddi zararlar verebilir. Lavabo borularının kenarlarında sıklıkla görülen gümüş böceği bitkisel maddeleri de kolaylıkla tüketebilmektedir. Bakteri ve mikropların yayılmasına yol açan bu haşerelerden kurtulmak için böcek ilaçlama yaptırmak gereklidir.

  Kategori : Böcek İlaçlama | 0 Yorum
 • Gümüş Böceği İlaçlama

  Gümüş böceği ılık ortamları seven bir böcektir. Renk olarak gümüşe benzeyen bir haşeredir bu sebepten gümüş böceği adını almıştır. Kalın olan kafasında iki tane anteni vardır. Gümüş böceğinin boyu 1-3cm olarak değişen çok parlak renktedir. Bir gümüş böceği bir defada 100-150 arası yumurta bırakabilir. Gümüş böceği duvar çatlağı ve duvar dibine yumurtasını bırakır. Yumurtadan ilk çıkan gümüş böcekleri beyaz renkte olur ve sonradan gümüş ...