İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Ev Akarı

Dökülen insan deri parçacıkları ile beslenen ev akarı tedbir alınmadığı takdirde çok daha büyük sağlık sorunlarını beraberinde getirebilir. Ciltte belirtilerini gösterebilen ev akarı ayrıca astım, bronşit gibi ciddi hastalıklara kapı açması ile biliniyor. İzmir ve çevre ilçelerde ev akarı ile mücadelede yılların deneyimi İzmir İlaçlama Şirketi hizmet vermektedir.

Ev Akarı Nedir?izmir-akar-ilaclama

Ev akarı, yatak ve yorgan aralarında görüldüğü gibi vücutta sürekli olarak kaşıntıya neden olmaktadır. Buna bağlı olarak deri alerjisi ve enfeksiyonlara da neden olabilen ev akarı ilaçlama yapılmadığı sürece hızlı bir şekilde çoğalmaya devam eder. Yüksek sıcaklığa dahi dayanıklı olan bu haşere türlerinden kurtulmak için böcek ilaçlama yaptırmak şarttır. Mikroskobik bir canlı olan ve gözle görülmediği için bireysel olarak mücadele edilemeyen ev akarından kurtulmak için profesyonel şekilde uygulama yaptırmak ve Sağlık Bakanlığından onaylı olan firmaları tercih etmek gereklidir.

Ev akarı ile bireysel mücadele bir sonuç vermeyecektir. Yastık, yorgan veya yatak silinmeye çalışılırsa ev akarı daha da derinlere inecektir. Solunum yolu hastalıklarına sebep veren ev akarı vücut tozları ve dışkılarını da ayrıca etrafa bırakmaktadırlar. Bunlar insanda en çok alerji yapan şeylerdir. Alerjik astım bronşite sebep veren ev akarı, alerjik astım ve alerjik bronşit gibi daha kapsamlı hastalıklara neden olabilirler.

Diğer tüm haşerelerle savaşta olduğu gibi ev akarına karşı da en önemli silah ilaçlamadır. Temizlik malzemeleri ile bundan kurtulmak geçici bir çözüm olacaktır çünkü ev akarı öyle hemen temizlenebilecek bir şey değildir. Detaylı bir ilaçlama gerekir. Böcek ilaçlamada İzmir ve çevresine yıllardır hizmet vermiş olan İzmir İlaçlama Şirketi, ev akarı sorununu İzmirliler için kökünden çözüyor. Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar ile evin her alanını ilaçlarken sizi diğer haşerelerden de kurtarıyor. Hastalıkların ortaya çıkmasında en etkili olan şey gözümüzle görmediğimiz haşereler. Bu sebeple ilaçlama yapılarak tedbirin alınması oldukça önemlidir. İzmir İlaçlama Şirketini kaliteli ve garantili ilaçlama hizmeti ile hijyeni sağlıyor, sağlığınızı koruyor.

[info]Ev Akarı[/info]

[info]Ev Tozu Akarı[/info]

[info]Ev Tozu Alerjisi[/info]

[info]Toz Akarı Nedir?[/info]

[info]Yatak Akarları[/info]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir