İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Ev Böceği

Ev böceği dediğimiz canlılar genellikle ev halkına musallat olup onların kanıyla beslenirler. Bu parazitler kalıcı ya da geçici olarak evlerde yaşarlar. Ayrıca yine evlerde çoğalırlar. Bunlar böcekler, bitler, pireler ve sivrisineklerdir. Ev böceği türü ne olursa olsun zararlı canlılar olduklarından en hızlı şekilde tedbir alınması ve bu canlıların ortadan kaldırılması gerekir. İzmir ve ilçelerinde yıllardır faaliyet gösteren İzmir İlaçlama şirketi ev böceğine karşı en kesin çözüm olan böcek ilaçlama işlemlerini başarılı bir şekilde yapmaktadır.

Ev böceklerinin bazıları direkt olarak kişiye zarar vermez evdeki eşyalara ve yiyeceklere zarar verirler. Bu tip ev böcekleri arasında karıncalar, beyaz sinekler, güveler, hamam böcekleri, bitler ve böcekler bulunur.

Ev Böceği İlaçlama

Ev Böceği İlaçlama
Ev Böceği İlaçlama

Yiyeceklerin üzerinde bulunabildiği gibi kumaş ve giysilerin üzerinde de bulunabilen ev böceği, pamuk ya da kâğıttan yapılmış tüm maddeleri tüketebileceği gibi; tahıllara da ciddi zararlar verebilmektedir. Yok edilmesi oldukça zor olan ev böceği ile mücadele için böcek ilaçlama yaptırmak şarttır. Sıvı ilaçlar kullanılarak yapılan ev böceği ilaçlama işlemleri için alanın belirli bir süre kapalı tutulması gereklidir. Besin maddelerine ciddi zararlar veren ve ilaçlama yapılmadığı sürece çoğalmaya devam eden ev böcekleri ile mücadele için profesyonel izmir ilaçlama firmaları tarafından hizmet almak şarttır.

İzmir’de ev böceği problemi yaşayanlar yılların İzmir İlaçlama Şirketi ile bu sorundan kurtuluyor. İlaçlamada kalite ve garantiyi beraberinde veren firma evler, iş yerleri, binalar, apartmanlar, kamu kurum binaları, park ve bahçelerde ilaçlama işlemini gerçekleştirmektedir. İzmir gibi yaz aylarında oldukça sıcak olan şehir ve ilçelerinde böcekler çok daha büyük sorun olabilmekteler. Bu nedenle ev böceği ile çok daha fazla uğraşmak gerekebilir. Ev böceği sorunu en hızlı şekilde çözülmelidir. Evleri istila eden böcekler hem size hem de giyecek, yiyecek ve eşyalara zarar vermekteler.İzmir İlaçlama Şirketi ile irtibata geçerek ev böceği sorununuzu kökünden halledebilirsiniz.

[info]Ev böceği[/info]

[info]Güve nasıl yok edilir?[/info]

[info]Güve kovucu[/info]

[info]Güve çeşitleri[/info]

[info]Güve sineği[/info]

[info]Güve naftalin[/info]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir