İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Ev Tozu Akarı

Ev tozu akarı özellikle yoğun olduğu bölgelerde insan sağlığını ciddi manada etkilemektedir. Gözle göremeyeceğimiz alanlarda hayatlarını sürdüren ev tozu akarı insanların deri döküntüleri ile beslenirler. İnsanların yoğun yaşadığı kapalı alanlarda hayatlarını sürdürürler. Ev tozu akarından kurtulmak için düzenli olarak kapalı alanlarda böcek ilaçlama yapılmalıdır. İzmir ve çevre ilçelerde faaliyet gösteren İzmir İlaçlama Şirketi akar tehlikesine karşı ilaçlama yapmaktadır.

Ev Tozu Akarı Nasıl Bir Canlıdır?

izmir-akar-ilaclamaKapalı alanlarda pamuklu ya da yünlü eşyaların arasında yuva yapan ev tozu akarı, sağlıksal anlamda büyük sorunlara neden olabilmektedir. Yumurtalarını havada asılı olarak bırakan bu haşereler, solunum yoluyla teneffüs edilerek; astım, bronşit, nefes darlığı gibi sağlık sorunlarını tetiklemektedir. Ev tozu akarı ile mücadele için profesyonel şekilde ilaçlama yaptırmak ve bu haşerelerin sıklıkla görüldüğü yatak, yorgan, koltuk ve kıyafet gibi eşyaların temizliğini düzenli olarak yapmak gereklidir.

Ev tozu akarı solunum yollarında tahrip yarattığı gibi eğer evde küçük bir çocuk varsa ve bağışıklık sistemi zayıfsa onu astım veya bronşit gibi ciddi hastalıklara sürükleyebilir. Ev tozu akarı normal bir temizleme yapılarak ortadan kaybolmaz. Yorgan ve yastıklarda özellikle görülebilen ev akarı biriktiği takdirde sağlığı tehdit etmeye başlıyor. Kapalı alanlarda hızla üreyen bu canlılardan kurtulmak için diğer haşerelerde olduğu gibi böcek ilaçlama yapılmalıdır.

İzmir merkez ve ilçelerde böcek ilaçlama hizmetini yıllardır kaliteli ve sonuç garantili veren İzmir İlaçlama Şirketi ev tozu akarına karşı da en etkili ilaçları kullanarak bu bölgelerde yaşayan insanları ev tozu akarından kurtarıyor. Hiç farkında olmadan çevrenizde hızla üreyebilecek ev tozu akarı solunum yollarını direk etkilediğinden çok ciddiye alınması gereken canlılardır. Tek bir telefon ile İzmir ve çevre ilçelere ilaçlama hizmetini hızlı ve güvenli bir şekilde getiren İzmir İlaçlama Şirketi haftanın 7 günü 24 saati böcek ilaçlama hizmetini vermektedir. Siz de gözle görünmeyen gizli tehlike akarlardan kurtulmak istiyorsanız hemen iletişime geçin.

[info]Ev Akarı[/info]

[info]Ev Tozu Akarı[/info]

[info]Ev Tozu Alerjisi[/info]

[info]Toz Akarı Nedir?[/info]

[info]Yatak Akarları[/info]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir