İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Fareden Kurtulmak

Özellikle kapalı mekanlar için maddi sorun ve sağlık problemlerine neden olan fareden kurtulmak için ilaçlama yaptırmak şarttır. Çok farklı fare türleri bulunmaktadır ve bunlar mikrop saçarak sağlığı tehlikeye sokmaktadır.

Fareden Kurtulmak

Fareden Kurtulmak
Fareden Kurtulmak

Evde fare sorununa çözüm bulmak için bireysel olarak yapılan uygulamalar, kemirgenleri yok etme konusunda başarılı olmamaktadır. Kaliteli ve etkili fare ilaçları kullanılarak yapılması şart olan fare ilaçlama işlemleri için profesyonel firmalardan yardım almak gereklidir. Bakteri ve mikropların yayılmasına neden olarak, insan sağlığını alenen tehdit eden fareden kurtulmak için amatör metotlar ile yapılan fare ilaçlaması hiçbir sonuç vermeyeceği gibi daha maddi veya sağlık açısından daha büyük sorunlara da yol açabilmektedir.Fareler yüzyıllardır hemen her ülkede büyük sağlık sorunlarını da beraberinde getirmişlerdir. Günümüzde de sağlığı tehdit eden haşereler olduğundan fareden kurtulmak son derece önemlidir.

Fareler eve, iş yerlerine, binalara girebilmekteler. Görüldükleri anda ise mutlaka ilaçlanarak ortadan kaldırılmaları gerekir. Kalabalık alanlarda ortaya çıkarabileceği ciddi sağlık sorunları ile mücadele etmek oldukça zor olacaktır. Bu sebeple rutin olarak fare ilaçlama hizmetinden faydalanmak yerinde olacaktır. Farelerin yaşam alanları farklılık gösterir. Bunun nedeni türlere bağlıdır. Kanalizasyon gibi yerlerde farelere sıklıkla rastlanır. Kemirgendirler ve yiyecek olan her yere dadanırlar. Mutfakta yiyeceklerde bir kemirilme söz konusu ise büyük ihtimal ile fareler ile başınız derttedir. Fareler yapıları gereği çok hızlı çoğalırlar. Bir defada 6-8 yavru kadar doğurabilmektedirler. O nedenle hızlı bir şekilde önlem almak gerekir.

Farelerin veba, tifüs, kuduz gibi hastalıkları taşıdıkları bilinir. Bu ciddi hastalıklarla başa çıkmak çok zordur. Ayrıca insanlardaki yumuşak dokuları da kemirdikleri bilinen bir gerçektir. Bu nedenle fareden kurtulmak sağlık ve hijyen açısından önemlidir. Farelerden kurtulmak için dışarıda satılan fare ilaçları her daim etki etmez. Geçici çözümler yerine mutlaka ilaçlama yaptırarak kalıcı çözümler üzerinde yoğunlaşılmalıdır. Fareler günün her saatinde ortada görünüp canınızı sıkabilir.  Bu gibi durumlarda günün her saati çalışan İzmir fare ilaçlama servisimizin çağrı merkezini arayıp, fare sorununuzu kökünden halledebilirsiniz.

[info]Fare türleri[/info]

[info]Fare nasıl ürer?[/info]

[info]Farenin zararları[/info]

[info]Fareden kurtulmak[/info]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir