İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Gümüş böceği ilaçlama

10, 12 mm uzunluğunda, gümüş renginde görünen fakat beyaz renkli olan, hızlı hareket kabiliyetine sahip gümüş böceği yaşam, alanları içine en fazla müdahalede bulunan haşere çeşitleri arasındadır. Dünya üzerinde oldukça yoğun nüfusa sahip olan bu tür genellikle nemli, kapalı ve karanlık alanlar içinde yaşamayı benimser. İzmir böcek ilaçlama firması olarak diğer tüm haşere çeşitlerinin yanı sıra gümüş böceği ilaçlama uygulaması da vermekteyiz.
Genellikle yaşam alanları içine dışarıdan getirilen koli, kutu, kitap ve kartonların arasından evlere sızmayı başaran bu canlıların ortalama yaşam ömür 1 ve 3 yıl arasında değişmektedir. Bu durum hayat standartlarına göre 8 yıla kadar çıkabilir. 300 milyon yıldır var oldukları bilinen gümüş böceği, zor yaşam koşullarına karşı son derece dayanıklıdır. Yaklaşık 10 ay boyunca beslenmeden yaşamını sürdürebilir. Girdiği yaşam alanları içinde genellikle mutfak, banyo, kiler, dolap içi, çatı ve bodrum katlarında beslenmeyi tercih eder. Dişi bir gümüş böceği günlük ortalama 200 adet yumurta bırakır. Bu yumurtaların kabuğundan çıkıp yetişkin bir hal alması ise yaklaşık olarak 4 aylık süre zarfı içinde gerçekleşir. Girdiği alanlar içinde tahıl, kumaş, karton, kutu ve kitaplarla beslenir. Bu durum ise yaşam alanları içinde birçok maddi sıkıntıya neden olur. Kişisel veya toplumsal yaşam alanlarınız içinde gümüş böceği ile karşılaştığınızda kendiniz herhangi bir müdahalede bulunmadan ve zaman kaybetmeden profesyonel ilaçlama firmalarından gümüş böceği ilaçlama uygulaması alınmalıdır. Bu durum sağlığınızın yanı sıra kişisel alanlarınız içinde en etkili sonuccu doğuracaktır.

Bunun yanı sıra kullanılan ilaçlar ise TSE gereğince test edilmiş, insan ve çevredeki diğer hayvanların sağlığı açısından zararsızdır. Sizde yaşam alanlarınız içinde gümüş böceği sorunundan şikayetçiyseniz İzmir böcek ilaçlama firmamıza ulaşarak, 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerimizden gümüş böceği ilaçlama uygulaması hakkında gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir