İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Gümüş Böceği İlaçlama

Gümüş böceği ılık ortamları seven bir böcektir. Renk olarak gümüşe benzeyen bir haşeredir bu sebepten gümüş böceği adını almıştır. Kalın olan kafasında iki tane anteni vardır. Gümüş böceği duvar çatlağı ve duvar dibine yumurtasını bırakır. Yumurtadan ilk çıkan gümüş böcekleri beyaz renkte olur ve sonradan gümüş rengi alır. Pek çok hastalığa neden olan gümüş böceğinden kurtulmak için en etkili yol ilaçlamadır. İlaçlamada ise kaliteli hizmet alınmalıdır. Yıllardır İzmir ve çevresinde böcek ilaçlama hizmeti veren İzmir İlaçlama Şirketi uzman kadrosu ile bu işlemi başarılı bir şekilde gerçekleştiriyorlar.

Gümüş Böceği İlaçlama Hizmeti

izmir-gumus-bocegi-ilaclamaÇok hızlı şekilde çoğalan gümüş böceklerinin yaşama süreleri ortalama 12 aydır. Nemli ortamları seven gümüş böceği  lavabo kenarlarında, su borularının etrafında ev dışında duvar dibinde, oluk kenarlarında bulunur. Gümüş böceği insanların tükettikleri gıdaları da tüketebilir. Gümüş böceği ile mücadelede yoğun kokulu ilaçlar kullanılır çok ve çabuk ürediklerinden bu böceğin ilaçlamasında özel ilaçlar kullanılmalı ilacı kullanıp uygulayan insanların bu işin eğitimini almış insanlar tarafından uygulanması şarttır.

İzmir İlaçlama Şirketi, İzmir ve ilçelerde yıllardır sürdürdüğü ilaçlama işlemini kaliteli ve garantili şekilde yapmaktadır. Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla işlemlerini gerçekleştiren firmanın uzman ekibi ev, okul, bina, fabrika, mağaza gibi kapalı alanlar ile bahçe, park ve piknik alanı gibi açık alanlarda ilaçlama gerçekleştirmektedir. Kaliteli ilaçlama için deneyimli bir firma seçmeniz ilaçlama konusunda deneyimli bir destek almanız sonucu en kısa zamanda sorunsuz bir şekilde almanız anlamına gelir. Haşerelerden kurtulmanın tek yolu güvenilir bir ilaçlama şirketidir. İzmir İlaçlama Şirketi 7 gün 24 saat müşterilerine yardımcı olmaktadır.

1-Gümüş böceği hastalık bulaştırır mı?

Gümüş böceği dışarıdan geldikleri için hastalık bulaştırabilir. Besin maddelerimizin üzerinde gezen gümüş böcekleri salya ve dışkı bırakırlar iyi yıkanmayan yiyecekler hastalığa neden olabilir.

2-Gümüş böceği nasıl iklimlerde yaşar?

Gümüş böcekleri nemli ve sıcak ortamlarda yaşamayı ve çoğalmayı tercih ederler. Gümüş böceği hızlı üreyen bir haşeredir

[info]Gümüş böceği neye benzer?[/info]

[info]Gümüş böceği ne yer?[/info]

[info]Gümüş böceği zararları[/info]

[info]Gümüş böceği ilaçları[/info]

[info]Gümüş böceği ilacı[/info]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir