İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Gümüş Böceği İlaçları

Adı üstünde gümüş renkte olan gümüş böceği aslında beyaz renktedir.Gümüş böcekleri evlere girmek için pek çok yöntem kullanabilirler. Karton kutu ve kitaplar eve girmeleri için en etkili yollardır. Evlere giren gümüş böcekleri yiyeceklere ve eşyalara zarar veren yapıda canlılardır. Mutfak, banyo, dolap, kiler gibi yerler onların en önemli yaşam alanlarıdır. Bazıları soğuk, nemli ve karanlık yerleri tercih ederler. Gümüş böceklerinden kurtulmanın yolu ise böcek ilaçlamadır. Gümüş böceği ilaçları gümüş böcekleri üzerinde İzmir İlaçlama Şirketi tarafından kullanılmakta ve bu haşere problemi ortadan kalkmaktadır.

Gümüş Böceği İlaçları

Gümüş Böceği İlaçları
Gümüş Böceği İlaçları

Gümüş böceği ilaçlama uygulamalarında katı ilaçlar ya da sıvı ilaçlar kullanılabilmektedir. Buharlama ya da püskürtme yöntemi ile yapılan bu haşereler ile mücadele için ev, ofis, bodrum ve çatı gibi alanlar için buharlama yöntemi daha sık kullanıldığı gibi; hastane, kantin, restoran gibi alanlarda püskürtme tekniği ile de uygulanabilmektedir. Bunun yanı sıra toz ilaçlar ile de yapılabilen gümüş böceği ilaçlama uygulaması için Sağlık Bakanlığı onayına sahip olan profesyonel ilaçlama firmaları tarafından hizmet almak şarttır.

İzmir ve çevre ilçelerde görülen gümüş böceği probleminden yıllardır profesyonel ilaçlama hizmeti sunan İzmir İlaçlama Şirketi kurtarmaktadır. Ev, iş yeri, apartman, mağaza, okul, binalar, park ve bahçe alanlarında yaptığı ilaçlamalar ile haşere sorununu kökünden çözen firma kullandığı yöntemler ile hijyenik bir ortam sağlamaktadır. Gümüş böceği ilaçları da aynı şekilde firma tarafından etkili bir şekilde kullanılmakta haşere sorunu en etkili şekilde ortadan kaldırılmaktadır.

İzmir ve ilçelerinde özellikle havaların ısınması ile birlikte haşere problemi daha da belirgin hale geldi. Bu nedenle yapılacak ilaçlama son derece önemlidir. Kokulu, kokusuz, jel ve fare ilaçlama yöntemlerini kullanan firma köşe bucak demeden her yeri titizlikle ilaçlıyor ve haşerelerin kökünü kazıyor. Siz de gümüş böceği problemi yaşıyor ve bu haşerelerden kurtulmak istiyorsanız İzmir İlaçlama Şirketi çağrı merkezini arayabilir, anında yardım alabilirsiniz.

[info]Gümüş böceği neye benzer?[/info]

[info]Gümüş böceği ne yer?[/info]

[info]Gümüş böceği zararları[/info]

[info]Gümüş böceği ilaçları[/info]

[info]Gümüş böceği ilacı[/info]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir