İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Gümüş Böceği Ne Yer?

Gümüş böceği diğer haşerelerin de olduğu gibi evlere giren, tiksinti uyandıran ve eşyalara zarar veren canlı türündendir. Daha çok karanlık ve nemli yerleri seven gümüş böceğinden kurtulmanın tek yolu böcek ilaçlama işleminin yapılmasıdır. Gümüş böceği ne yer diye sorduğumuzda ise pek çok şekilde beslenebildiğini görebiliyoruz. İzmir İlaçlama Şirketi ise yıllardır olduğu gibi İzmir ve ilçelerinde gümüş böceği ve diğer haşerelere karşı etkili ilaçlama yapmaktadır.

Gümüş Böceği Ne Yer?

Gümüş Böceği
Gümüş Böceği

Hamam böceği ve karınca gibi giderlerde yaşayan haşereler arasında bulunan gümüş böceği, kalıntılar ile beslendiği gibi kağıt ve kumaş gibi maddelere de ciddi zararlar verebilir. Lavabo borularının kenarlarında sıklıkla görülen gümüş böceği bitkisel maddeleri de kolaylıkla tüketebilmektedir. Normal yiyeceklerin yanı sıra kağıt, kitap, karton, duvar kağıdı, tahıl ve kumaşları tüketebilirler. Yani gümüş böceği ne yer dediğimizde karşımıza uzun bir liste çıkabiliyor. Bakteri ve mikropların yayılmasına yol açan bu haşerelerden kurtulmak için böcek ilaçlama yaptırmak gereklidir.

Gümüş böceği genel olarak kiler bodrum gibi nemli ortamları sever. Yani gümüş böceği ile buralarda karşılaşmanız olasıdır. Ancak her yerde yaşayabildiğini de unutmamak gerekiyor. Yani dolaplarda da görmek mümkündür. Gümüş böceği çok hızlı üreyen bir haşeredir. Bir kerede 200 yumurta bırakabilir. Bu kadar yoğun yumurtlamaya sahip olan haşerenin ne denli tehlikeli olduğu açıktır. Tedbir alınmaz ise bu üremeler neticesinde ev adeta istila altına girmiş olacaktır.

Böcek ilaçlama hizmeti İzmir’de yıllardır olduğu gibi kaliteli bir şekilde İzmir İlaçlama Şirketi tarafından yapılmaktadır. Uzman kadrosu ve tam donanımlı ekipmanları ile sizi gümüş böceği derdinden sizleri kurtarmaktadır. Evlerde, apartmanlarda, okullarda, kamu kurum binalarında, fabrikalarda, açık alanlarda, park ve bahçelerde yapılacak ilaçlama ile haşerelerden en etkili şekilde kurtulmak mümkündür. İzmir ve ilçelerinde 7 gün 24 saat hizmet veren İzmir İlaçlama Şirketi, sadece tek bir telefon ile istediğiniz yere gelerek ilaçlamayı gerçekleştiriyor. Aklınıza takılan herhangi bir soruda İzmir İlaçlama Şirketi çağrı merkezini arayabilir, ilaçlama hizmetinden en hızlı ve garantili şekilde yararlanabilirsiniz.

[info]Gümüş böceği neye benzer?[/info]

[info]Gümüş böceği ne yer?[/info]

[info]Gümüş böceği zararları[/info]

[info]Gümüş böceği ilaçları[/info]

[info]Gümüş böceği ilacı[/info]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir