İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Gümüş Böceği Neye Benzer?

Gümüş böceği adı gibi gümüş renkte ancak genelde beyaz renkte de olabilmektedir. Diğer haşereler gibi gümüş böceği de pek çok zarar vermektedir. Eve girmek için pek çok yol kullanırlar, Karton kutular ya da kitaplar sayesinde eve girip yerleşebilirler. Duvar aralarındaki çatlaklara yumurtalarını bıraktıkları takdirde 200’e yavrulama söz konusudur. Gümüş böceği neye benzer sorusunu sorduğumuzda ise bölmeli bir haşere olduğu söylenebilir. Gümüş böceği İzmir İlaçlama Şirketi tarafından ilaçlanıp yok edilebilmektedir.

Gümüş Böceği Neye Benzer?

izmir-gumus-bocegi-ilaclamaGümüş böceği neye benzer diye sorarsak, adından da anlaşılacağı üzere gümüşi renkli bir haşere olmakla birlikte, yapısı bölmeler halindedir. Gümüşçün olarak da adlandırılan bu haşere; genellikle giderlerde, süpürge kenarlarında ve duvar diplerinde yuva yapar. Dokunulduğunda kolayca ezilen ve koruma mekanizması olarak kendini kapatan gümüş böceği ile mücadele için profesyonel şekilde uygulama yapan ilaçlama firmaları tarafından hizmet alınmalıdır.

Gümüş böceği evde kağıt, kitap, karton, duvar kağıdı, tahıl ve kumaşları yiyerek beslenebilir bunlarla bir ömür boyu yaşayabilir. Bunlarla protein ve şeker ihtiyacını giderebilir. Gümüş böceği tedbir alındığı takdirde rahatlıkla yok edilebilir. İzmir ve ilçelerinde hizmet veren İzmir İlaçlama Şirketi, diğer haşere problemlerinde olduğu gibi gümüş böceği sorununu da ortadan kaldırmaktadırlar. Gümüş böceği çok fazla ve hızlı üreme yapabileceğinden acil olarak önlem alınmalıdır. İlaçlama ile yumurtaların yok edilmesi mümkündür. Yumurtlama ne kadar çok olursa o kadar büyük tehlike arz eder. İlaçlama yöntemi ile bu problem büyümeden çözülmelidir.

İzmir ve ilçelerinde yıllardır böcek ilaçlama hizmeti ile insanlara bu konuda yardımcı olan İzmir İlaçlama Şirketi İzmir ve çevresindeki yerleşim yerlerinde böcek sorununu tamamen ortadan kaldırıyor. Tek bir telefon ile aklınıza takılan soruları sorabilir, en kaliteli böcek ilaçlama hizmetini hızlı ve garantili bir şekilde alarak böcek sorununuzdan kurtulabilirsiniz. Gümüş böceği ve türevi haşerelerden şikayetçiyseniz ekibimiz size yardım etmeye hazır.

[info]Gümüş böceği neye benzer?[/info]

[info]Gümüş böceği ne yer?[/info]

[info]Gümüş böceği zararları[/info]

[info]Gümüş böceği ilaçları[/info]

[info]Gümüş böceği ilacı[/info]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir