İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Güve Kovucu

Ev kadınları için özellikle büyük sorun teşkil eden güveler mutfak ya da yatak odalarındaki eşyalara zarar vermesi ile bilinirler. Güve kovucu ise kısa vadede güvelerden kurtulmak için bir tedbir olsa da uzun vadede sizin kayıplarınızı önlemeyecektir. Evde özellikle ipek ve kumaş türü değerli giysilerinize pek çok zarar verecektir. İzmir İlaçlama Şirketi ise sizi güve probleminden en hızlı ve garantili şekilde kurtarmaktadır.

Güve Kovucu Nedir?

Güve Kovucu
Güve Kovucu

Güvelerin ortaya çıktığını nasıl anlarsınız? Eğer mutfağınızda kurtçuk oluşumu gözlemliyorsanız, yatak odasında, halılarda uçan canlılar fark ettiyseniz büyük ihtimalle eviniz güve saldırısı altındadır. Güvelerin varlığı eşyalarınıza zarar geleceği anlamına gelmektedir. Halılardaki güveler halıya uzun vadede zarar vererek kopmalara, sökülmelere neden olur. Elbiseleri yiyen güveler ise değerli giysilerinize zarar verir dökülmelerine neden olur.

Kapalı alanlarda güveyi yok etmek için yapılan ilaçlama işlemlerinin yanı sıra güve kovucu da kullanılabilir. Ancak güve kovucu, çoğu zaman bu haşerelere karşı etki sağlamamakta ya da kısa süre etki gösterdikten sonra güvelerin yeniden oluşmasına neden olmaktadır. Bu nedenle güve kovucu kullanmak yerine ilaçlama şirketleri tarafından güve ilaçlaması yaptırmak, bu haşereleri kısa sürede yok edeceği gibi alanda yeniden görülmelerini de engelleyecek ve güve sorunundan tamamen kurtulmanızı sağlayacaktır.

Güvelerden kurtulmak için en etkili yol böcek ilaçlama hizmetinden faydalanmaktır. Bunun için alanında uzman bir böcek ilaçlama firması tercih etmelisiniz. İzmir ve çevre illerde yılların deneyimi ile böcek ilaçlamada İzmir İlaçlama Şirketi çalışmalarını yürütmektedir. Kokulu, kokusuz ve jel ilaçlama tekniklerini kullanan uzman ekip böceklerin yoğunluğuna göre işlemlerini farklı şekillerde gerçekleştirmektedir. İstanbul ve Kocaeli ile birlikte İzmir ve ilçelerinde de insanları böcek probleminden kurtaran İzmir İlaçlama Şirketi haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermektedir. Böcek ilaçlama ile ilgili sormak istediğiniz aklınıza takılan herhangi bir soru olursa İzmir İlaçlama Şirketi çağrı merkezini arayarak istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz.

[info]Ev böceği[/info]

[info]Güve nasıl yok edilir?[/info]

[info]Güve kovucu[/info]

[info]Güve çeşitleri[/info]

[info]Güve sineği[/info]

[info]Güve naftalin[/info]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir