İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Güve Sineği

Halk arasında tatarcık adı ile bilinen güve sineği, 5 cm boyutu ile ufak sineklerdir. Yapı itibarı ile kelebeği andırsa da kanatlarının kıllı olması ve kanatlarının çatı gibi bir nitelikte olması onu kelebekten ayırmaktadır. Damarlı bir kanat yapısına sahip olan güve sineğinin vücudunun tamamı kıllarla kaplıdır. Çöp ve atıklarla beslendikleri için pek çok mikrobun taşıyıcısıdır. Diğer haşerelerde olduğu gibi güve sineği yok etmek için de böcek ilaçlama yapılmalıdır.

Güve Sineği

Güve Sineği
Güve Sineği

Güve sineği, tarım alanlarına, bahçe ve tarla gibi açık mekanlara ve kapalı alanlardaki tahıllar ile pamuklu eşyalara zarar vererek maddi hasarlara neden olan haşerelerdir. Güveden kurtulmak için yapılan böcek ilaçlama uygulamaları için Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olan ve etkili güve ilaçları kullanan firmalardan hizmet almak gereklidir.

 

Güve sineği ilaçlama yapılmadığı sürece üremeye devam edeceğinden, maddi zararlara da neden olabileceği için bu haşerelerden kurtulmak için ilaçlama yaptırmak şarttır.

Güve sineği de diğer haşereler gibi mikrop taşıdığı için ortadan kaldırılmalıdır. Bunun için en etkili yöntem ilaçlamadır. İzmir ve ilçelerinde yıllardır böcek ilaçlama hizmeti veren ve müşteri memnuniyeti sağlayan İzmir İlaçlama Şirketi detaylı bir ilaçlama ile güve sineği problemini ortadan kaldırmaktadır. İstanbul, Kocaeli, İzmir il ve ilçelerinde yıllardır böcek ilaçlama hizmeti sunan firma bunu kokulu, kokusuz ve jel ilaçlama şeklinde yapmaktadır.İlaçlama işlemi profesyonel kişiler tarafından yapılmaktadır. Ev, iş yeri, fabrika, okul, park ve bahçelerde ilaçlama işlemi başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Haftanın 7 günü 24 saat hizmet veren İzmir İlaçlama Şirketi İzmir’deki vatandaşları böcek ve haşere derdinden kurtarıyor. Güve sineği gibi hastalık yayan haşerelerin ortadan kaldırılması son derece önemlidir. Haşere sorunları ertelemeye gelmemektedir. Ertelediğiniz anda güveler çoğalarak daha büyük sorunlara kapı açacaktır. İzmir İlaçlama Şirketini arayarak böcek ilaçlama hizmetinden yararlanabilir ve ve güve sineği probleminden sonsuza kadar kurtulabilirsiniz. Hemen arayın, ekibimiz size yardımcı olsun.

[info]Ev böceği[/info]

[info]Güve nasıl yok edilir?[/info]

[info]Güve kovucu[/info]

[info]Güve çeşitleri[/info]

[info]Güve sineği[/info]

[info]Güve naftalin[/info]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir