İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Hamam Böceği

Hamam böcekleri 4 bini aşkın türü ile dünya üzerinde en fazla yayılım gösteren haşere türleri arasında yer alır. 6 bacağa sahip olan hamam böcekleri, hızlı hareket edişleri ve hepçil olmalarıyla bilinir. Akla gelebilecek bütün maddeleri besin olarak kullanabilen hamam böcekleri, yaklaşık iki haftada bir yumurtladığı için, en hızlı üreyen haşerelerin de başında gelir. Bu sebeple hamam böceği ilaçlaması özellikle kapalı alanlarda bu haşerelere karşı koruma sağlamak ve yayılmalarını önlemek açısından büyük önem taşır. Zira hamam böcekleri, iki ayda 50 kat çoğalabilen canlılardır. İzmir İlaçlama şirketi hamam böceğine karşı en etkili ilaçlamayı yaparak sizi bu haşerelerden kurtarıyor.

Hamam Böceği

hamam böceği ilaçlamaHızlı hareket ettiği için bir alandan başka bir alana kolayca geçiş yapabilen hamam böcekleri, kirli ortamlarda daha çok görüldüğü gibi temiz ve hijyenik alanlarda da kolayca yuva yapabilir. Bu nedenle hamam böceğinden kurtulmak için lokal uygulamalar çözüm vermez.

Örneğin iç mekanlarda mutfak ve giderlerde yuva yapan hamam böceğini yok etmek için sadece bu alanların ilaçlanması yeterli değildir. Başka alanlara da kolayca yayılabilen hamam böceği ile mücadele için iç mekanlardaki bütün alanların ilaçlanması şarttır.

Hamam böceğinden kurtulmak için sıvı ilaçlama yaptırmak en hızlı çözüm veren yöntemdir. Ancak bunun yanı sıra jel formdaki hamam böceği ilaçları da bu haşerelere karşı uzun süre koruma sağlar. Kalorifer böceği, kakalak, Amerikan hamam böceği gibi türleri olan bu haşerelere karşı kullanılan ilaçlar kadar, ilaçlama yöntemi de büyük önem taşır.

Kalitesiz ve sağlık açısından risk içeren böcek ilaçları uygulama yapmak kadar, yanlış ilaçlama yöntemi kullanarak işlem yapmak da hamam böceklerine karşı çözüm alınmamasına neden olur. Kapalı alanlarda mutfak ve banyoda yoğunlaşan bu haşereler için alanın diğer bölümlerine yoğun bir uygulama yapmaya gerek yoktur. Bunun yanı sıra mutfak dolapları dahil olmak üzere, hamam böceklerinin yoğun olarak bulunduğu alanların iyi bir şekilde ilaçlanması şarttır.

İzmir ilaçlama şirketi olarak Hamam böceği ilaçlama; ev, iş yeri, bina, okul, hastane gibi kapalı alanlar ile bahçe ve şantiye gibi açık alanlar için de yapılabilmektedir. Bunun yanı sıra; bodrum ve çatı gibi alanlarda sıklıkla uygulanan ilaçlama; gemi, otomobil, otobüs gibi ulaşım araçlarına da uygulanabilir. Hamam böceği ilaçlaması için garantili hizmet veren haşere ilaçlama servisleri tarafından yardım almak sağlık açısından son derece önemlidir. Bu nedenle bireysel ya da amatör mücadele yöntemlerinin bu haşerelere karşı hiçbir çözüm sağlamadığı da unutulmamalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir