İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79
hastane-ilaçlma-izmir-ilaçlama-şirketi

Hastane İlaçlama

İzmir İlaçlama Şirketi, her türlü alanda ilaçlama hizmeti sunduğu gibi Hastane İlaçlama alanında da profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla, etkili ve hızlı hizmetler sunmaktadır.

HASTANE İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Hastane ilaçlamaları, hastaların ve hasta yakınlarının mağdur olmaması için, hızlı bir şekilde gerçekleşmesi gerekmektedir. Bu sebeple kullanılan yöntemler de hızlı etki eden yöntemlerden oluşmaktadır. Sıklıkla tercih edilen en etkili yöntem püskürtme tekniğiyle uygulanan sıvı ilaçlama yöntemidir. Bu teknik sayesinde ulaşılması güç olan dar alanlar, çatlaklar ve oyuklar ilacın etkisi altına girerek çok daha geniş bir alan ilaçlanabilmektedir. Püskürtme tekniği yarım saat kadar kısa bir süre içerisinde ilacın etkisini göstererek, böcek ve haşere problemini ortadan kaldırmaktadır.

Bu teknik dışında uygulanan bir diğer yöntem de jel ilaçlama yöntemidir. Jel ilaçlamalar da hızlı bir sürede etkisini gösteren ve hastalara zarar vermeyen uygulamalardır. Böcek ve haşere imhalarında sıklıkla kullanılmaktadır. Fare imhalarında püskürtme tekniği uygulanana bir yöntem olmakla birlikte, bu imhalarda fare kapanı gibi düzenekler yine hastane ilaçlamalarında kullanılan yöntemlerden biridir.

HASTANE İLAÇLAMANIN ÖNEMİ

Hastaneler, ekstra özen isteyen, temiz ve steril tutulması gereken halka açık kuruluşlardır. Çok fazla sayıda insanı barındırması ve bir sağlık kuruluşu olması sebebiyle böcek ve haşere problemlerinde derhal müdahale edilmesi gerekmektedir. Hastane ilaçlama hizmetleri, hastaların, hasta yakınlarının ve hastane çalışanlarının herhangi bir mağduriyet yaşamaması için geliştirilmiş olan ilaçlama hizmetleridir. Hastaneleri istila eden zararlı haşere ve böcekler barındırdıkları bakteri ve mikroplar nedeniyle hem hastaların hem de hastane çalışanlarının sağlığını tehlikeye atmaktadır.

Sağlıklı bir bünyeyi bile ciddi boyutlarda etkisi altına alan bu bakteriler, tedavi görmekte olan hastaların bünyelerinde çok daha farklı reaksiyonlar gösterecektir. Zaten sağlık kuruluşu olmaları sebebiyle temizliğinde ekstra özen gösterilmesi gereken hastaneler, böylesi bir durumdan mutlaka kurtarılması gerekmektedir. Çalışanların ve hastaların sağlığı için hastane ilaçlamaları oldukça büyük bir önem arz etmektedir.

İzmir ilaçlama şirketi, çeşitli haşere ve böcek türüne karşı geliştirmiş olduğu metodları, hastane ilaçlamalarında da uygulamaktadır. Günün her saati aktif faaliyet gösteren ilaçlama firmaları, İzmir hastanelerinin temizliği ve sürekliliği için Hastane İlaçlama hizmetleriyle, halkın takdirine ve talebine sunulmuş önemli ilaçlama hizmetleridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir