İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

İlaçlama

ilaclama
İlaçlama

İlaçlama insan sağlığını tehdit eden unsurlara karşı yapılan mücadele yöntemidir. Böcekler ve kemirgenler için yapılan ilaçlama, böcek ilaçlama adı altında değerlendirilir. Dünya üzerinde yaşayan insanların sağlığını, tehdit eden unsurlara karşı yapılan mücadele, WHO tarafından desteklenmektedir.

İlaçlama Nasıl Yapılır?

Ülkemizde de böceklerle mücadele, ilaçlama yönetmeliği hazırlanarak yasalarla belirlenmiştir. Yönetmelik gereğince ilaçlama hizmeti vermek üzere kurulan şirketler sağlık bakanlığı onay belgesini taşımak zorundadır. Yine mücadele yöntemlerinde, insan sağlığının birinci öncelik olduğu belirtilerek, hen insan hem de çevre sağlığının gözetilmesi kararlaştırılmıştır. Böcek ilaçlama firmaları sağlık bakanlığı izni ile ilaçlama yapan kuruluşlardır. İlaçlama konusunda yılların verdiği tecrübe ile hizmet veren deneyimli ve bilgili İzmir ilaçlama, insan sağlığını ve yaşamını tehdit eden böcek ve kemirgenlerle mücadele ederek yok olmaların sağlamaktadır. İnsanların yaşam alanında ortaya çıkan haşerelere karşı etkin mücadele eden firma, böcekler konusunda kesin ve hızlı çözümler üreterek insanlara yardımcı olmaktadır.

İzmir böcek ilaçlama insanları ısırarak kanını emen, evde bulunan eşyalarına zarar veren, tarlada yetişen ürününün kalitesini düşüren, yiyecek maddelerine dokunarak bozulmalarına neden olan haşerelerle mücadele eden ve onların yok olması için elinden geleni yapan bir ilaçlama firmasıdır. Öncelikli amacı, insanların sağlıklı bir ortamda yaşamasını sağlamak olan firma, bu amacına ulaşmak için gerekli mücadeleyi vererek, böceklerin yok olmasını sağlamaktadır. Böcek ve kemirgenlerle kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama, jel ilaçlama yöntemlerini kullanarak sistemli bir şekilde mücadele  eden İzmir ilaçlama şirketleri doğru teknikleri kullanarak bu canlıların insanların yaşam alanından uzaklaşmasını sağlamaktadır. Haşerelerin yaşadıkları yer göz önüne alınırsa ne kadar çok bakteri ve mikrobu bünyesinde taşıyor olabileceğini tahmin edebilirsiniz.

İnsanların iş mekanlarında ve evlerinde görülen canlıların başında hamamböcekleri gelmektedir. Bu böcekler karanlık ve nemli yerleri sevdikleri için depolarda, mutfak ve banyo gibi nemli ve karanlık yerlerde üreyerek çoğalırlar. Dişi bir hamamböceği kapsül şeklinde yumurtlayarak yavru bırakmaktadır. Her kapsülde yaklaşık 30-40 kadar yavru bulunmaktadır. Birkaç tane kapsül bırakan dişi böcek her seferinde 200 kadar yavru vererek çoğalır. Ortamda birkaç tane iken birden sayılarının artması bu yüzdendir. Bu canlıların mutlaka etkili mücadele yöntemlerini kullanan ilaçlama elemanları tarafından ilaçlanması gerekir. Firmamız,  eğitimli ve teknik donanıma sahip ilaçlama elemanları ile hizmet etmektedir.  Böcek ilaçlama fiyatları tüm ilçelerde ilaçlama yapılacak alana ve mücadele edilecek haşere türüne göre belirlenir. Haşere ilaçlama fiyatları İzmir’in tüm ilçelerinde hizmet veren ilaçlama firmalarının verdiği kaliteli ve garantili hizmet düşünüldüğünde gayet makuldür.

Haşereler insanlarda genel olarak tiksinti ve mide bulantısı yaratırlar. Bu canlıların insanlara bulaştırdığı veba, kuduz, brucella hastalıklarından başka yaşanabilen alerjik reaksiyonlar ve astım krizleri insanları ölümle burun buruna getirebilmektedir. Haşereler aynı zamanda insanların eşyalarına da zarar verebilir. Bazı türleri (güve, halı böceği, deri böceği, fare) insanların eşyalarını kemirerek ya da yiyerek kullanılamaz hale getirmektedir. Yine bazı haşere türleri evlerde bulunan halılara, yorgan ve yastıklara yerleşerek (mite) insanların solunum yollarına  kaçmakta, özellikle astım hastaları ve alerjisi olanlarda büyük rahatsızlık yaratmaktadır.

İnsanların kanını emerek onlara çeşitli hastalıklar bulaştıran tahtakurusu, pire, bit, kene, fare gibi böceklerle mücadele eden böcek ilaçlama şirketleri kesin ve etkili sonuç almaktadır. Böcek ve kemirgenlerin olabileceği her yerde ilaçlama hizmeti veren firma, bayındır ilçesinde, fırın, dershane, okul, pastane, lokanta, kafeterya, alışveriş merkezi, market, şarküteri, fabrika, üretimhane ilaçlaması yaparak etkili ve kesin çözüm sunmaktadır. İzmir ilaçlama fiyatları firma tarafından belirlenirken kapalı ve açık alan ilaçlaması, ilaçlama yapılacak alanın büyüklüğü ve haşere yoğunluğu dikkate alınmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir