İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

işyeri Böcek ilaçlama

 işyeri Böcek ilaçlama, kentsel dönüşüm, küresel ısınma ve çevre kirliliğine karşı olan duyarsızlık nedeniyle ve de sıcak havaların etkisiyle bir çok işyerinde böcek ve haşerelere rastlamak mümkün. Bu böcek ve haşereler pire, kene, fare, çıyan, kırkayak, kulağakaçan, hamam böceği, tahta kurusu, tahta kurdu, kertenkele, mite, hamam böceği, gümüş böceği, tespih böceği, tatarcık, güve, salyangoz, akrep, karınca, sivri sinek, kara sinek…vb

Böcek ve haşerelerle nasıl mücadele etmeliyiz?

Böceklere ve haşereler çok çabuk çoğalıp, yayıldıkları için kişisel olarak müdahale etmek zordur bu yüzden profesyonel, yasal mevzuata göre çalışan, ruhsatı ve belgeleri olan güvenilir bir ilaçlama şirketine başvurmanız doğru bir karar olacaktır. Piyasada amatör ruhla çalışan ve yasal mevzuata uymayan pek çok firma bulunmaktadır.

işyeri Böcek ilaçlama
işyeri Böcek ilaçlama

İş yerlerinde böcek ve haşerelerin olması iş motivasyonunun bozulmasına, çalışanları strese  sokan, dikkat dağınıklığına neden olan ve algıları bozan bir sorundur. Bu nedenle iş yerlerinizi her mevsim geçişi ilaçlamanız gerekmektedir.

izmir ilaçlama Şirketi günün 7/24 saati sizlere ilaçlama konusunda hizmet sunan yasal mevzuata uyan ve kullandığı ilaçlar Sağlık Bakanlığınca onaylanmış, çevre ve insan sağlığına zararlı olmayan, böcek ve haşerelere göre üretilmiş ilaçlardır.

Dönem dönem herkesin bu tarz sıkıntılar yaşayabildiği bir çok iş yeri için böcek ilaçlama yapılmaktadır. İlaçlamayı yapan firmalar arasında ekiplerine değer veren, eğitimli uzmanları ile fark yaratan, müşterileri ile diyaloğu sağlam ve yapılan ilaçlama işleminin ardından en etkili çözümleri elde edebilen ilaçlama şirketiyse izmir ilaçlama Şirketi’dir. Fare ve böcek ilaçlama hizmetlerinin en iyi şekilde halledilip insanlara daha temiz ve daha hijyenik evlerin, iş yerlerinin ve sosyal alanların bırakılması ancak bu sayede mümkün olabilmektedir. Bununla birlikte müşterilerimizin firmamızdan duyduğu memnuniyeti sürekli olarak dile getirmeleri karşısında büyük mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz.

Böcek ve haşerelerin en sevdiği yerler nemli ve karanlık yerlerdir. Bu yüzden mutfak, banyo, bodrum katlar, zemin katlar, depolar…vb

işyeri böcek ilaçlama fiyatları böcek ve haşerelerin türüne, yoğunluğuna ve ilaçlanacak alanın metrekaresine göre değişim göstermektedir.

Böcek ve haşerelere karşı önlem almadığınız takdirde çok ciddi hastalıklara yakalanabilirsiniz. Bunlardan bazıları dizanteri, AIDS, sarı humma, dang humması, tifüs, sıtma, verem, veba, lenf hastalıkları, cilt hastalıkları, bağırsak enfeksiyonları, mide hastalıkları, böbrek yetmezliği, akciğer kanamaları, fil hastalığı ve kanser…

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir