İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Akar İlaçlama

Akar haşeresi, diğer isimleri mite olan ve halk arasında ”mayt” denilen gözle görülemeyecek kadar küçük haşeredir. Bu nedenle akar ilaçlama profesyonellik gerektirir. Beslenmelerini insanların vücutlarından dökülen kıl ve deri parçaları ile sağlayan akarlar, bu nedenler insanların vücutları ile temas halinde olan eşyalarda yaşarlar. Akarlar tedbir alınmadığı takdirde büyük sağlık problemlerine neden olabilirler. O sebeple acil olarak böcek ilaçlama yaptırmak gerekir. İzmir ve çevre ilçelerde yıllardır kalitesinden taviz vermeyen, böcek ilaçlama konusunda uzman kadroya sahip İzmir İlaçlama Şirketi, Akar ve diğer haşerelere karşı en etkili ilaçlama işlemini gerçekleştirmektedir.

Akar İlaçlama Hizmeti

izmir-akar-ilaclamaBazı akar türleri ile tozlu ve nemli ortamlarda yaşar. Bu akar türlerine “Toz Akarı” denir. İnsanların genellikle yatak odalarında, çarşaflarında, yataklarında, yastıklarında, yorganlarında, kısacası vücutları ile temas halinde olan eşyalardan binlerce yaşayan akar haşeresi, türlerine göre farklı yapılarda olabilirler, fakat çok küçük olmaları nedeni ile gözle görülmezler.

İnsanları ısırmayan fakat insanların deri ve kıl döküntüleri ile beslenen akar haşereleri, ortama ve eşyalar üzerine bıraktıkları mikropları ile insanlara çeşitli hastalıklar bulaştırırlar. Akar (mite) böceklerinden insanlara bulaşan en önemli hastalık Astım ve Bronşit hastalıklarıdır. Halı, battaniye, kürk eşyalar ve çocukların pelüş oyuncaklar gibi yünlü ve tüylü eşyalar içerisinde yaşayan türleri de olan akarlar, özellikle küçük yaşta çocukların bu tür hastalıklara yakalanmalarına neden olurlar.

Akar (mite) haşeresinden korunmak için Haşere ilaçlama şirketi sizlere sağlayacağı akar ilaçlama hizmeti ile bu zararlı haşerelerden kurtulabilirsiniz. Fakat akar ilaçlama ve her türlü böcek ilaçlama hizmeti alacağınız ilaçlama şirketinin yasal bir şirket olmasına ve tecrübeli ilaçlama ekibine sahip olmasına dikkat edilmelidir. Bu konuda yıllardır İzmir genelinde ve ilçelerinde bulunan İzmir İlaçlama Şirketi bünyesindeki akar ilaçlama servisleri ve diğer tüm haşere türlerinin servis hizmetlerini günün her saati arayabilir, haşere ilaçlama konusunda en kaliteli hizmeti anında alabilirsiniz.

[info]Ev Akarı[/info]

[info]Ev Tozu Akarı[/info]

[info]Ev Tozu Alerjisi[/info]

[info]Toz Akarı Nedir?[/info]

[info]Yatak Akarları[/info]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir