İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Akrep İlaçlama

Akreplerin daimi yaşam alanları daha çok sıcak ve ılıman iklim kuşağının görüldüğü bölgeler olduğu için yaz aylarında sıcaklığın 40°C üzerine çıktığı İzmir ilinde de sıklıkla görülmektedirler. Bu zehirli canlılarla bireysel mücadele son derece tehlikeli olduğu için profesyonel hizmet veren İzmir ilaçlama servisleri tarafından yardım alınmalıdır. İzmir ve çevresinde yıllardır hizmetlerini sürdüren İzmir İlaçlama Şirketi, profesyonel kadrosu ile ilaçlama işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştiriyor.

Akrep İlaçlama Servisi

akrep-ilaclamaAkreplerin biyolojik yapıları en zorlu yaşam koşullarına bile son derece dayanıklıdır.  Araştırmacılara göre akreplerin zehir oranı yüksek olan türleri 150 bin rads oranında radyasyona bile dayanabildiği tespit edilmiştir. İnsanlarda ise bu oran 600 rads kadardır.

Yine bilimsel bir deneye göre buz kalıbı içerisinde dondurulmuş bir akrebin 3 hafta sonra çözüldüğünde halen hayatta kaldığı kanıtlanmıştır. Dolayısı ile bu denli dayanıklı yapıya sahip akrepler ile bireysel ve amatörce mücadele etkili olmayacağı gibi son derece tehlikelidir. Bu sebeple İzmir’de açık veya kapalı mekanlarda akrep görüldüğünde yaşanabilecek olumsuz sonuçlara maruz kalmamak için bukonuda profesyonel olan akrep ilaçlama İzmir  firmaları tarafından ilaçlama yapılması gerekir.

Zehir etkileri türlerine göre farklılık gösteren akreplerin çöl gibi sıcak ve kurak yerlerde yaşayan türleri en zehirli ve tehlikeli akrep türleridir. Toprakaltı akrepler ve topraküstü akrepler olmak üzere iki grupta sınıflanan akrep türleri ağaç akrepleri, taşaltı akrepler, kumcul akrepler ve kazıcı akrepler olarak dört sınıfa ayrılmıştır.  Doğal ortamlarından kapalı mekanlara giriş yapabilen akrepler bulunduğu ortamda kuytu yerlere iyi gizlenirler ve daha çok geceleri aktif olurlar. İzmir ilaçlama firması sayesinde akrep sorununu tamamen çözüyoruz.

İzmir akrep ilaçlama servisleri akrep görülen açık veya kapalı mekanlarda iyi gizlenen ve direnci yüksek olan bu zararlı haşereleri yok etmek için özel olarak hazırlanan yoğun kokulu sıvı ilaçlar kullanırlar. Bu ilaçlar buharlama tekniği ile akrep bulunan ortama iyice nüfuz ettirilir ve akrepler üzerinde etkili sonuç verir.

Profesyonellik gerektiren bu uygulama özel makineler yardımı ile çevresel koşullara dikkat edilerek uygulanır. Solunum açısından tehlikeli olan bu ilaçların amatörce uygulanması son derece tehlikelidir. Bu nedenle bireysel mücadelesi zor olan akreplerden kurtulmak için alanında uzman olan İzmir akrep ilaçlama firmalarından yardım almalısınız. Akrep gibi son derece tehlikeli haşerelerden kurtulmak istiyorsanız İzmir İlaçlama Şirketi ile irtibata geçip ilaçlama hizmetinden kaliteli ve garantili şekilde faydalanabilirsiniz.

[info]Akrep İlaçlama Nasıl Yapılmalıdır?[/info]

[info]Akrepler Nerelerde Yaşar?[/info]

[info]Akrep Sokması Durumunda Yapılması Gerekenler Nelerdir?[/info]

[info]Akrep Sokması Belirtileri Nelerdir?[/info]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir