İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Balçova İlaçlama

Böcek ve haşereleri yok etmek için kimyasal kullanılması genel olarak ilaçlama diye adlandırılır. İlaçlama yapacak firmalar, sağlık bakanlığından izin almak zorundadır. İlaçlama, insanlara ve evcil hayvanlara zarar veren haşerelere karşı yapılan dezenfekte işlemidir. Zira haşereler bulundukları ortama hastalık yapıcı mikropları taşıyarak kirletmektedir. Balçova ilaçlama hizmetini ise yıllardır bu işte uzmanlığını kanıtlamış olan İzmir İlaçlama Şirketi vermektedir.

Balçova İlaçlama Hizmeti

izmir_balcovaBöcek ve kemirgenler, insanların yaşam alanında bulunarak, onların yiyeceklerinin üzerinde dolaşarak, yiyecek maddelerini mikrop ve bakteri yuvasına çevirmektedir. Salya ve kakalarını her yere bulaştıran, ortamı, temiz ve  sağlıklı olmaktan uzaklaştıran bu canlılar, her yerde yaşayabilirler.

Özellikle karanlık ve nemli yerleri severler. Kapalı alanların en izbe köşelerinde kendilerine yuva yaparak, hayatlarını devam ettirirler. Bu canlılardan kurtulmanın en etkili yolu Balçova böcek ilaçlama şirketleri aracılığı ile ilaçlama yaptırmaktır. Profesyonel ilaçlama hizmeti veren Balçova ilaçlama ilçede görülen tüm haşere türlerinin varlığına son vermektedir.

İnsanların ve evcil hayvanların kanını emen böcekler, insanlarla aynı ortamda olmaması gereken canlılardır. Böcekler, dünya üzerinde yaşayan hayvanların % 80 gibi büyük bir kısmını oluşturur. Çok pis ortamlarda yaşamını sürdürebilen bu canlılar, insanların yiyecek maddeleri ile beslendikleri gibi yerlere dökülen kırıntılarla ve deri artıkları ile de beslenmektedirler. Özellikle halı ve yorganların arasına yerleşen mite, astım hastalarının baş düşmanıdır.

Mite bulunan ortamda solunum sorunu yaşayan hastalar, astım krizi geçirmektedir. Güve, kullanılmayan yatak,yorgan, giysi gibi eşyaların arasına yerleşerek bu eşyaları lime lime yapan bir haşeredir. Kelebeğe benzeyen güve haşeresi, gündüzleri ortalıkta görülmez. Kelebeklerden ayrılan en önemli özelliği budur. Tahtakurusu da insanların ve hayvanların kanını emen bir böcektir. Mide bulandırıcı bir kokusu vardır.

Evlerde en kuytu ve gizli yerleri kendine yuva yapan tahtakurusundan kurtulmak için İzmir ilaçlama firmaları ile görüşerek profesyonel çözüm yollarına başvurmak gerekir. Amatör uygulamalar bu haşerelerin yok olmasını sağlamayarak zarar vermeye devam etmesine neden olur. İzmir ilaçlama fiyatları Balçova ve çevresinde görülen haşere türlerine ve haşerenin ne kadar yoğun olduğuna göre belirlenmektedir.

Balçova ilçe sınırları içinde en fazla hamamböceği, fare, tahtakurusu, akrep, çıyan, sivrisinek, mite, güve, karafatma, karasinek, tatarcık gibi haşereler görülmektedir. İlçede görülen böcek ve kemirgenlere karşı ilaçlama hizmeti veren Balçova ilaçlama başarılı çalışmaları ile bir çok kurum ve kuruluştan oluşan referansa sahip bulunmaktadır.

İnsanların hayatını çekilmez kılan haşerelerden bir tanesi de farelerdir. Fareler en fazla, fırın, lokanta, ev, gıda depoları gibi mekanlarda görülürler. Yiyecek maddelerine yakın olmayı seven fareler bu tür gıda işletmelerinde istediğini yiyerek beslenebilmektedir. Ev, lağım, tarla faresi, en fazla rastlanılan ve görülen fare türleridir.

Çöplük, kanalizasyon gibi çok pis ortamlarda yaşarlar. Hastalık bulaştırırlar. Böceklerden ve farelerden veba, kuduz, tifüs, parazitik hastalıklar bulaşmaktadır. Tarihte farelerden bulaşan veba hastalığından milyonlarca insan ölmüştür. Günümüzde ilaçlama konusunda yaşanan gelişmeler, bu canlıların bir an önce yaşanılan mekandan çıkarılmasını sağlamaktadır. Ev ve işletmeler Balçova haşere ilaçlama tarafından sunulan profesyonel ilaçlama hizmeti sayesinde, farelerden ve tüm haşerelerden kurtulmaktadır.

Ekonomik ve avantajlı haşere ilaçlama fiyatları Balçova ilçesinde birçok gıda işletmesinin, ilaçlama hizmeti alarak haşerelerden kurtulmasını sağlamaktadır. İzmir ilaçlama şirketleri, Balçova ilçesinde bulunan fırın, lokanta, pastane, kafeterya, yazlık, villa, apartman dairesi gibi kapalı alanlarda ve tarla, bahçe gibi açık alanlarda da ilaçlama hizmeti vermektedir. Balçova ilaçlama fiyatları belirlenirken ilaçlama yapılacak alan dikkate alınmaktadır. Fiyatlara etki eden bir başka unsur da kullanılacak ilaçlama yöntemidir. Kokulu ilaçlama,kokusuz ilaçlama ve jel ilaçlama teknikleri en sık kullanılan ilaçlama yöntemleridir.

İZMİR İLAÇLAMA – İLÇE VE SEMTLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir