İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Bit İlaçlama

Bit, insanların saçlarında üreyerek çoğalan küçük bir haşeredir. Renkleri genellikle gri ve kahverengi olan bit haşeresinin yavrusuna “sirke” adı verilir. Sirkeler saç içerisinde bitten daha net görülür. Kan emerek beslenme sağlayan bit, insanların ense ve kulak arkalarında yaşar. Yapışkan vücut yapısına sahip olan bit haşeresi, saç diplerine rahatça tutunarak kan emme işlemini gerçekleştirir. Halk arasında bilinenin aksine temiz saçlarda da bit görülebilir. Bit ilaçlama hizmeti İzmir İlaçlama Şirketi tarafından yıllardır profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.

Bit İlaçlama Hizmeti

bit-ilaclamaÖmürleri ortalama 1 yıl kadar olan bit haşereleri, evcil hayvanlarda yaşamaz. İnsanların toplu olarak yaşadıkları alanlardan veya saçlarında bit olan kişilerin eşyalarını kullanmak sureti ile bulaşan bitlerden korunmak için saçlarında bit olan kişilerin eşyalarını kullanmamak ve eğer bit oluşmuş ise tedavi olunmak gereklidir. Bu işlemin ardından yapılaması zorunlu olan şey mekânında bit ilaçlama uygulaması ile temizlenmesi gereklidir. Bit ilaçlaması için İzmir ilaçlama şirketimizden günü her saati bilgi alabilirsiniz.

En sık görülen bit türleri şunlardır;

Baş biti, insanlarda ense ve kulak arkası bölümünde oluşur. Özellikle küçük çocuklarda sık görülür. Toplu yaşanılan alanlarda hızla yayılan baş biti ışıktan kaçar. Baş biti tedavi olunarak saçlardan arındırılır. Kasık biti, adından da anlaşılacağı gibi insanlarda kasık bölgelerinde oluşur. Kasıklarda oluşan kıl diplerine tutunarak yaşayan kasık biti, cinsel ilişki ile yada ortak kullanılan iç çamaşırlarından geçer. Bitki biti, bitkilerin üzerinde yaşar ve çok gözle görülmesi çok zordur. Beslenmesini bitkiler üzerinden sağlar. İzmir ilaçlama şirketimiz bit ilaçlamanın yanında hamam böceği ilaçlama, akrep ilaçlama,fare ilaçlama,pire ilaçlama alanlarında Türkiye’nin öncü firmasıdır. İzmir İlaçlama Firması uzman kadrosu ile böcek ilaçlamada yıllardır İzmir ve çevre ilçelere hizmet vermektedir. Detaylı bilgi almak için İzmir İlaçlama Firması ile irtibata geçebilir aklınıza takılan soruları sorabilir, böcek ilaçlama adına hizmeti anında alabilirsiniz.

[info]Bit nasıl bulaşır?[/info]

[info]Bit kaç günde yumurtlar?[/info]

[info]Bit ne kadar yumurtlar?[/info]

[info]Bit nasıl temizlenir?[/info]

[info]Bit yumurtası nasıl temizlenir?[/info]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir