İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Fare İlaçlama

Fare memeli grubundan bir canlıdır ve canlı doğurarak üreler. Memeli canlılar dünyasında bir yılda en fazla üreyen canlılardan olan fareler, yılda 5-6 kere üreyerek her üremelerinde ortalama 10 tane yavru doğururlar.Fare çeşitli mikropları taşıyan bir hayvan olduğu için son derece zararlı ve yok edilmesi gereken bir canlıdır. İzmir ve çevre ilçelerde haşere ilaçlama konusunda hizmet veren İzmir İlaçlama Şirketi fare sorunu yaşayan herkesin yardımına koşuyor.

Fare İlaçlama Hizmeti

fare-ilaclama-izmirEsnek vücut yapısına sahip olan fare, yapılarına göre küçük olan deliklerden bile rahatlıkla geçebilirler. Tırnakları ve çene yapıları çok güçlü olan fareler, yüksek mesafelere rahatlıkla tırmanabilirler ve güçlü çene ve dişleri ile beton, taş, tahta ve mermerden yapılmış maddeleri kemirebilirler. Vücut yapıları türlerine göre değişkenlik gösteren farelerin, lağım faresi, çatı faresi, tarla faresi, sıçan gibi türleri, diğer fare türlerine göre daha büyük yapılıdır.

Onlarca türü olan fareler, yaşadıkları alanlara ve türlerine göre farklı maddeler ile beslenirler. En çok bilinen fare türleri arasında; Hamster, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, tarla faresi, sıçan, kanguru faresi, fındık faresi gibi fare türleridir.

Bodrum katlarında, çöplüklerde, tarlalarda, bahçelerde, ev ve işyerlerinde yaşayan fareler, yaz aylarında ve kış aylarında görülebilirler. İnsanları ısırabilen fareler, insanlara çeşitli hastalıklar bulaştırabilirler. Fareler tarafından insanlara geçen en önemli hastalık “Veba” hastalığıdır. Bunun dışında fare ısırması sonucu, tüberküloz, humma, tifüs ve bağırsak hastalıkları farelerden bulaşabilir.

Fare ısırması insanlar tarafından hissedilmez. Çünkü fareler ağızlarında narkoz etkisi hissettiren bir sıvı salgılarlar. Bu sıvıyı ısıracakları bölgeye empoze eden fareler, deriyi uyuşturur ve hiçbir şey hissettirmez.

Fareden kurtulmak için profesyonel ilaçlama hizmeti sağlayan, yasal ilaçlama şirketlerinden fare ilaçlaması talebinde bulunmak yeterlidir. İzmir fare ilaçlama firmaları arasında en ekonomik fiyatlara garantili ve güvenilir fare ilaçlama hizmeti sağlayan İzmir İlaçlama Şirketi ile bu konuda destek alabilirsiniz. İzmir İlaçlama Şirketi, İzmir genelinde bulunan şubeleri ile sizlere Fare ilaçlama ve tüm haşere ilaçlamalarında hizmet sağlamaktadır. Arayın ilaçlama şirketimizi sizlere İzmir’in neresinde olursanız olun en kısa sürede hizmet sağlayalım.

[info]Fare türleri[/info]

[info]Fare nasıl ürer?[/info]

[info]Farenin zararları[/info]

[info]Fareden kurtulmak[/info]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir