İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Gaziemir İlaçlama

İzmir Gaziemir’de karşılaşılan böcek ve kemirgenlere karşı etkili ve kesin çözüm Gaziemir ilaçlama firmaları tarafından sunulmaktadır. Böcek ve kemirgenlerle en etkili mücadele yöntemi ilaçlama yapmaktır. İlaçlama bir ortamda insan sağlığına zarar veren unsurların yok edilmesi için uygulanan kimyasal işlemdir.İzmir İlaçlama Şirketi tıpkı İzmir’in diğer ilçelerinde olduğu gibi Gaziemir’de de ilaçlama hizmetlerini kaliteli bir şekilde gerçekleştiriyor.

izmir_gaziemirGaziemir İlaçlama Hizmeti

Böcekler ve kemirgenler için uygulanan ilaçlama işlemi, böcek ilaçlama diye ifade edilmektedir. Böcek ilaçlama özen ve tecrübe gerektiren bir iştir. Önüne gelen herkes ilaçlama yapamaz. Amatör uygulamalar, istenilen sonucun alınmamasına sebep olur. Gereksiz kimyasal kullanımı ve para israfından başka bir işe yaramayan, amatör uygulamalar yerine, profesyonel İzmir haşere ilaçlama şirketleri ve şirketlerin ilaçlama elemanlarından yardım almak yapılması gereken en doğru şeydir.

Böcekler dünya üzerinde bulunan en kalabalık hayvan türüdür. Tüm hayvanların 4/5’ini oluşturan böcekler, her türlü iklim şartında yaşayabilirler. Kötü yaşam şartlarına uyum sağlayarak hayatını uzun süre devam ettirebilirler. Kutuplar hariç her yerde yaşayabilen bu canlılara karşı tüm dünya ülkelerinde verilen mücadele, WHO tarafından da desteklenmektedir. Ülkemizde de yüzlerce böcek türü görülmektedir. Böcekler ile mücadele, sağlık bakanlığı onaylı ilaçlama firmaları tarafından yapılmaktadır.

Resmi gazetede yayımlanan yönetmelik gereğince, ilaçlama firmaları bakanlık onayı ile çalışmak zorundadır. Böylece kaçak ilaçlama yapan firmaların önüne geçerek, insan sağlığına zararlı ilaç kullanımının sona erdirilmesi amaçlanmaktadır. Kendini ilaçlama firması diye tanıtarak gereksiz ilaç kullanan, insan ve çevre sağlığını tehdit eden firmalar halen ilaçlama yapmaya devam etmektedir. Bu tür firmalara karşı dikkatli olmak gerekir. Gaziemir ilaçlama firmaları ruhsatlı çalışan ve güven veren kuruluşlardır. Böcek ve kemirgenlere karşı sağlık bakanlığı izni ile ilaçlama yapmaktadır.

Böcek ilaçlama şirketleri Gaziemir ilçesinde görülen fare, hamamböceği, tahtakurusu, pire, güve, karınca, akrep, yılan, kene, örümcek, karafatma, sivrisinek gibi haşerelere karşı etkili ve kesin çözüm sunmaktadır. Özellikle sıcak günlerin yaklaştığı şu günlerde, görülmeye başlayan ve önümüzdeki günlerde daha fazla görünecek olan haşereler, kısa sürede etkili ilaçlama yöntemleri kullanılarak yok edilmektedir.

Gaziemir böcek ilaçlama haşerelere karşı, kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama, jel ilaçlama yöntemlerini başarı ile uygulamaktadır. Böcek ilaçlama fiyatları Gaziemir ilçesinde firmaların kullandığı ilaçlama yöntemlerine ve ilaçlama yapılacak alanın büyüklüğüne göre belirlenmektedir. İlaçlama firmaları tarafından kullanılan kokulu ilaçlama tekniği birçok haşere üzerinde etkili olan bir yöntemdir. Kokulu ilaçlamada, makinanın içine konulan sıvı ilaç, püskürtülerek uygulanır.

İlaçlama yapılırken ilaçlama elamanları dışında hiç kimse ilaçlama yapılacak alanı içinde kalamaz. Ortam 2-3 saat kapalı kaldıktan sonra havanlandırılacağı için içeride balık, kedi, köpek, kuş gibi evcil hayvanların bulunmamasına özellikle dikkat etmek gerekir. Gaziemir haşere ilaçlama firmalarının kullandığı sıvı ilaçlar, leke ve iz yapmaz. Kolay temizlenir. Ev bitkilerine zarar vermez.

İlaçlama firmaları tarafından sıklıkla uygulanan yöntemlerden bir tanesi de jel ilaçlama tekniğidir. Jel haline getirilmiş zehirli yemin böcek yuvalarına sıkılması jel ilaçlama diye adlandırılır. Böcekler,  yuvalarına sıkılan jel halindeki zehirli yemi yiyerek, sıra ile ölürler. Jel ilaçlama yapılması diğer yöntemlere göre daha basittir. Bir avantajı da ev sahibinin evini terk etmesine gerek olmayışıdır.

İlacın kokusu olmadığı için insanları rahatsız etmez. Periyodik uygulamalarda geçerli olan avantajlı haşere ilaçlama fiyatları Gaziemir ilçesinde birçok kişi ve kuruluşun jel ilaçlama hizmeti almasına ve düzenli olarak bu hizmeti almaya devam etmesine olanak tanır.

Gaziemir firmaları, aklınıza gelebilecek tüm alanlarda ilaçlama hizmeti vermektedir. Tarla, bağ, bahçe, park vb. gibi açık alanlarda ve fırın, okul, pastane, otel, kafeterya, hastane, apartman, ev, yazlık, dağ evi, çiftlik, market, alışveriş merkezi, gıda üretimhanesi, lokanta, restoran gibi kapalı alanlarda görülen haşerelere karşı ekonomik İzmir ilaçlama fiyatları ile hizmet vermektedir.

İZMİR İLAÇLAMA – İLÇE VE SEMTLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir