İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Güve İlaçlama

Güve böceği, kelebeğe benzeyen, küçük ve kanatlı bir böcektir. Güve böceğinin kanatları tüylüdür ve renkleri mattır. Kelebeklerin ise renkleri daha canlılardır ve daha parlak bir yapıya sahiptirler. Güve böceği yaşadığı alana göre farklı isimlerle anılır ve insanlara verdiği zararlarda yaşam alanlarına göre değişmektedir. Birçok güve türü vardır ve bu türlerden bazıları insanların besinlerine zarar verirken, bazı güve türleri ise insanların eşyalarına zarar verir. İzmir İlaçlama Şirketi bu tür haşereleri ortadan kaldırmak için profesyonel ekibi ile ilaçlama hizmeti vermektedir.

Güve İlaçlama Hizmeti

guve-nedirGenellikle loş ışık alan karanlık ortamlarda yaşayan güvelerin en büyük düşmanı yarasalardır. Ortalama 8–10 mm arasında boyları olan güve böceklerinin en çok bilinen türleri; elbise güvesi, halı güvesi, odun güvesi, bitki güvesi, bağ güvesi, deri güvesi, tahıl güvesi, zeytin güvesi ve salkım güvesidir.

Güveden kurtulmak için, güve ilaçlaması yaptırılması gereklidir. Ama dikkat edilmesi gereken güve ilaçlaması yapılaması için dışarıdan alınan kalitesiz ilaçları kullanmak insan sağlığı için zararlı olmakla birlikte olumlu sonuçlarda alınamamaktadır. Güve ilaçlaması yaptırmak için kesinlikle profesyonel destek alınmalıdır. İzmir İlaçlama Şirketi, İzmir ve çevre ilçelerde böcek ilaçlama hizmetini yıllardır profesyonel bir şekilde yürütmektedir. İlaçlamalar kokulu, kokusuz ve jel ilaçlama şeklinde yapılmaktadır. Haşerenin türü ve yoğunluğuna göre ilaçlama türü farklılık gösterebilir.

İlaçlama işleminin profesyonel eller ile yapılması sağlıklı bir ortamın sağlanması açısından önemlidir. İzmir İlaçlama Şirketi uzman kadrosu güve problemi yaşadığınız platformu köşe bucak temizleyerek hijyen sağlamaktadır. Güveler ilaçlama yapılmaz ise ileride daha büyük sorunlara neden olabilirler. Sağlık açısından güvelerin temizlenmesi önemlidir. Güve ve benzeri haşerelerden kurtulmak eskiden oldukça zordu ancak günümüzde teknolojik gelişmeler ve ilaçlama hizmetinin geldiği nokta ile bu zararlı haşerelerden ilaçlama yaparak rahatlıkla kurtulmak mümkün. Kaliteli ve garantili ilaç hizmeti almak isteyenler için doğru adres İzmir İlaçlama Şirketi. Hemen arayın güve derdinden kurtulun.

[info]Ev böceği[/info]

[info]Güve nasıl yok edilir?[/info]

[info]Güve kovucu[/info]

[info]Güve çeşitleri[/info]

[info]Güve sineği[/info]

[info]Güve naftalin[/info]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir