İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Hamam Böceği İlaçlama

Hamam böcekleri her mevsim görülebilecek mikrop taşıyan ve sağlık açısından oldukça tehlikeli olan hamam böcekleri için ilaç tedbiri alınmalıdır. İlaçlama ise Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla yapılmalıdır. İzmir ve çevre ilçelerde ilaçlama konusunda yılların tecrübesine sahip İzmir İlaçlama Şirketi, hamam böceği problemine karşı kesin çözüm olan ilaçlamayı garantili bir şekilde yapmaktadır.

Hamam Böceği İlaçlama Hizmeti

Yiyecek bulunan ya da gıda üretilen her ortamda görülebilen hamam böcekleri, fırın, lokanta, yemekhane, restaurant, mutfak, kiler, ev içlerinde mutfak, banyo ve yiyecek dolaplarının çıvarında sıkça görülür. Belli bir dönemleri olmayan hamam böceği, yaz-kış, sıcak-soğuk her ortamda görülebilir. Fakat yaz aylarında ve sıcak ortamlarda üremeleri daha hızlı gerçekleşir.  Hamam böceklerinin üremelerinin ardından, dişi hamam böceği bir süre yumurtalarını sırtında taşır ve gezdiği her yere yumurtalarını döker. Hamam böceği yumurtalarını gözle görmek mümkün değildir.Tüm ilaçlama hizmetlerinden destek alabilirsiniz.

İzmir böcek ilaçlama firması olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. Hamam böceği ilaçlama, pis ve mikrobik bir canlı olması nedeni ile hastalık bulaştırabilen canlılar grubundandır. Mekân içlerinde buldukları gıda ürünleri üzerinde gezerek beslenmelerini sağladıkları sırada, bu gıda ürünlerine üzerine salya ve dışkılarını bırakarak hastalık yayarlar. Hamam böceklerinden insanlara bulaşan hastalıklar; Grip, humma, antrax, bağırsak hastalıkları ve çeşitli alerjik hastalıklar sadece birkaçıdır.

Hamam böceklerinin en önemli özellikleri güçlü bacaklarının olmasıdır. Kilometrelerce yolu yorulmadan günlerce yürüyebilirler. Herhangi bir organlarının kopması durumunda bile ortalama 1 hafta yaşarlar. Tüm bu özelliklerden de anlaşılacağı gibi hamam böcekleri amatörce mücadeleler ile yok edilemeyecek kadar güçlü canlılardır.

Hamam böceği yok etmek için kesinlikle profesyonel destek almak gereklidir. Hamam böceklerinden kurtulmak için İzmir’de ve tüm ilçelerinde profesyonel ilaçlama ekipleri ile hizmet sağlayan böcek ilaçlama firmamız İzmir İlaçlama ŞirketiHamam böceği ilaçlama ve tüm haşere ilaçlamalarında günün her saati hizmet sağlamaktadır. İzmir hamam böceği ilaçlama servislerimiz, adresinize en kısa sürede ulaşarak, hamam böceği ilaçlaması yapacak ve sizleri hamam böceklerinden kurtaracaktır. Sormak istediğiniz soruları çağrı merkezimizi arayarak sorabilir, ilaçlama hizmetimizden en hızlı ve garantili şekilde faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir