İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

İzmir İlaçlama Servisi

İstanbul ve Kocaeli ile birlikte İzmir’de de yıllardır haşere ilaçlamada lider konumda olan, kaliteli hesaplı ve garantili ilaçlama yapan İzmir İlaçlama Şirketi, İzmir İlaçlama Servisi içerisinde kendisini hizmetleriyle göstermiştir.

izmir-ilaclama-servisiEge bölgesinin incisi olan İzmir denize yakın konumu, iklimi ve coğrafi özellikleri nedeni ile haşere sorunlarının sıkça karşılaşıldığı bir şehirdir. Nüfus oranı bakımından da Türkiye’nin en kalabalık şehirleri arasında yer alan İzmir’de sağlık açısından pek çok sorunun kaynağı olan haşerelere karşı İzmir ilaçlama servisi olarak tüm ilçelerde haşere ilaçlama hizmeti vermekteyiz.  Özellikle sıcak bölgelerde yoğun olarak görülen haşereler yaz aylarında sıcaklığın 40 dereceye ulaştığı İzmir’de artış göstermektedir. İzmir’in denize kıyı olan Çeşme, Urla, Konak, Karşıyaka, Karaburun gibi popüler ve kalabalık ilçelerinde turizme hizmet veren işletmeler haşerelere karşı mücadele işlemini İzmir ilaçlama servisi vasıtası ile yaptırmaktadırlar.

İzmir İlaçlama servisi çalışma alanları

Halkın ortak kullandığı birçok mekanda haşerelerden kaynaklı oluşabilecek sağlık sorunlarına karşı profesyonel hizmet veren ilaçlama firmaları tarafından ilaçlama yapılmaktadır. Bu uygulamalar profesyonelce uygulanmadığı takdirde faydadan çok dönüşü olmayan olumsuz sonuçlara neden olabilir ve faturası ağır sonuçlanabilir. Bu nedenle sorumluluk gerektiren haşere ilaçlama işini ciddiye alarak bu konuda uzman olan ilaçlama firmaları vasıtası ile yaptırmak en sağlıklı ve etkili çözümü sağlayacaktır. İzmir’in tüm ilçelerinde, açık ve kapalı her mekanda her türlü haşere sorununa karşı İzmir ilaçlama servisi olarak ekonomik fiyatlar ile ilaçlama hizmeti vermekteyiz.  İlaçlama da kullanılacak ilaçlar haşerelerin türlerine göre değişiklik göstermektedir. Bu ilaçlar jel ya da sıvı ilaçlar olabilir.

Sıvı ilaçlar püskürtme yöntemi ile kullanılmaktadır ve bazıları kokulu bazıları ise kokusuzdur. İnsanların sağlığını tehdit eden, Bakanlık onayı olmadan faaliyet gösteren bir İzmir ilaçlama servisi tespit edildiğinde mutlaka ihbar edilmelidir. İzmir İlaçlama Şirketi olarak prosedürlere uygun, Sağlık Bakanlığı onaylı ve eğitimli ekibimizle haşere sorununu yıllardır olduğu gibi sizin için biz çözmeye devam ediyoruz. İzmir ve ilçelerinde haşere ilaçlama ihtiyacınız olduğu takdirde bir telefon açmanız yeterli olacaktır. Deneyimli ekibimiz anında ilaçlanması gereken yere gelerek sizin için ilaçlamayı gerçekleştiriyor, haşere derdinden kurtarıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir