İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Karasinek İlaçlama

Karasinek iri bir sinek türü olup, vücudu tüylerle kaplıdır ve çok pis bir canlıdır. Her türlü pis olan maddelerin üzerine konan sinekler, çöplük, hayvan pislikleri, lağım suları, hayvan leşleri gibi alanlarda yaşarlar. Yaşam alanlarında açıkta kalan gıdalar üzerine konarak, insanlara mikroplarını bulaştıran karasinekler hastalık taşıyıcı canlılardır. Karasineğe karşı ise alınacak en etkili önlem ilaçlamadır. Karasinek ilaçlama işlemini İzmir İlaçlama Şirketi yıllardır olduğu gibi profesyonel bir şekilde yapmaktadır.

Karasinek İlaçlama Hizmeti

izmir-karasinek-ilaclama

Yumurtalarını hayvan gübreliklerine, nemli ve sulu alanlar ile çöplüklere bırakan sineklerin yumurtaları aynı gün içerisinde açılır. Her gün ortalama 150-200 yumurta yapan sinekler, yaz aylarında insanların en çok rahatsız eden canlılardandır. Sineklerden ve ortama bıraktıkları pisliklerden korunmak için, profesyonel ilaçlama şirketlerinden karasinek ilaçlama konusunda bilgi alınmalıdır.

Karasinek pisliğin taşıyıcısıdır. Lağım suları, hayvan leşleri ve çöplüklerde yaşayan karasinek buralardan aldığı tüm mikrobu insanlara konarak enjekte edebilir. Bu şekilde pisliği size aktarmış olur. Oldukça ciddi hastalıklara kapı açabilecek karasinek tedbir alındığı ve ilaçlama yapıldığı takdirde hızlı bir şekilde yok edilebilir.

İzmir ilaçlama şirketi, her türlü haşere ve karasinek ilaçlama hizmetlerinde tecrübeli ilaçlama elemanları ve şirket bünyesinde çalışan ziraat mühendisleri tarafından özel olarak hazırlanan, insan sağlığına zararsız ilaçları ile 7/24 hizmet vermektedir.İlaçlama yapacak kişinin tecrübeli olması önemlidir. İzmir İlaçlama Şirketi eğitimli ve donanımlı ekip üyeleri ile ilaçlama işini profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Unutulmaması gereken şey eğer bu ilaçlama alanında uzman olmayan kişilerden alınırsa ilaçlama bir fayda sağlamayacağı gibi haşerelerin de çoğalmasına neden olabilir. Ayrıca hem maddi açıdan hem de zaman açısından büyük bir kayıp söz konusu olacaktır. Ev, okul, villa, fabrika, mağaza, lokanta, restoran, yemekhane, kamu binaları gibi yerlerde bu ilaçlama yapıldığı gibi park, bahçe ve piknik alanlarında da yapılabilir. İster evinizde olsun ister iş yerinizde hijyeni ancak kaliteli bir ilaçlama hizmeti ile sağlayabilirsiniz. İzmir’in her ilçesine her mahallesine ilaçlama götüren İzmir İlaçlama Şirketi bir telefon kadar size yakın. Ekonomik ve garantili karasinek ilaçlama hizmeti almak için şirketi arayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir