İzmir Böcek İlaçlama
Haşerelerİzmir İlaçlama

Karasinek İlaçlama

izmir-karasinek-ilaclama Karasinek iri bir sinek türü olup, vücudu tüylerle kaplıdır ve çok pis bir canlıdır. Her türlü pis olan maddelerin üzerine konan sinekler, çöplük, hayvan pislikleri, lağım suları, hayvan leşleri gibi alanlarda yaşarlar. Yaşam alanlarında açıkta kalan gıdalar üzerine konarak, insanlara mikroplarını bulaştıran karasinekler hastalık taşıyıcı canlılardır.

Yumurtalarını hayvan gübreliklerine, nemli ve sulu alanlar ile çöplüklere bırakan sineklerin yumurtaları aynı gün içerisinde açılır. Her gün ortalama 150-200 yumurta yapan sinekler, yaz aylarında insanların en çok rahatsız eden canlılardandır. Sineklerden ve ortama bıraktıkları pisliklerden korunmak için, profesyonel ilaçlama şirketlerinden karasinek ilaçlama konusunda bilgi alınmalıdır.

İzmir kimya ilaçlama şirketimiz, her türlü haşere ve karasinek ilaçlama hizmetlerinde tecrübeli ilaçlama elemanları ve şirketimiz bünyesinde çalışan ziraat mühendislerimiz tarafından özel olarak hazırlanan, insan sağlığına zararsız ilaçlarımız ile 7/24 hizmet vermekteyiz. Ekonomik ve garantili karasinek ilaçlama hizmeti almak için şirketimiz arayınız.