İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Karınca İlaçlama

İstilacı haşereler olarak bilinen ve özellikle sıcak havalarda yiyecek bulunabilen alanlarda ciddi sorunlar yaratabilen karıncalar ile mücadele için haşere ilaçlama yaptırmak şarttır. Glikoz içeren maddeler başta olmak üzere, tüm gıda maddelerini tüketebilen karınca ilaçlama yapılmadığı sürece çok hızlı bir şekilde üremeye devam edeceğinden mücadelesi zorlaşacaktır. Bu bağlamda İzmir İlaçlama Şirketi uzman kadrosu ile karıncalara karşı etkili ilaçlama hizmetini sunmaktadır.

Karınca İlaçlama Hizmeti

karinca-ilaclamaKarıncaların ateş karıncası, bal karıncaları, lejyonerler gibi birçok türü bulunmakla birlikte ülkemizde daha sık görülen ev karıncası olarak da bilinen kara karıncalarıdır. Kraliçe arı tarafından üremenin gerçekleştirildiği bu haşereler koloni biçimde yaşamakla birlikte, çoğalma ve iş birliği gibi davranış şekilleri açısından arılar ile büyük ölçüde benzerlik göstermektedir.

Karıncadan kurtulmak ve besin maddelerinin zarar görmesini engellemek için yapılan ilaçlama işlemlerinde; farklı karınca ilaçları ve uygulama metotları kullanılabilir. Büyük alanlarda daha çok sıvı ilaçlar kullanılarak yapılan karınca ilaçlaması; toz formundaki ilaçlar ile de yapılabilmektedir. Kokulu şekilde uygulanan sıvı ilaçlar, karıncaların anında ölmesini sağlayacağı gibi; toz ilaçlar ile yapılan uygulamada bu haşerelerin alandan tamamen yok olması için birkaç gün beklemek gereklidir. Dış mekandan içeriye sürekli karınca girişinin yaşandığı alanlarda, bu haşerelere karşı koruma sağlamak ve kapalı alana girişi engellemek için koruyucu niteliği olan toz karınca ilacı da kullanılabilmektedir.

Ev, bina içi, iş yerleri gibi alanlarda; havaların ısınmaya başlamasıyla beraber sık görülen bu haşereler; fırın, restoran, gıda üretimi yapan işletmeler gibi alanlarda da çok sık görülmekte ve besin maddelerine zarar vererek, maddi sorunlara yol açmaktadır. Karınca ile mücadele için kullanılan karınca ilacı büyük önem taşıdığı gibi; bu haşerelerin yoğun olarak görüldüğü alanlar ile yuva yaptığı bölgelere etkili bir şekilde uygulama yapılması da son derece önemlidir.

Basit karınca tabletleri ya da insektisitler kullanılarak yok edilemeyen bu haşereler ile mücadele için profesyonel şekilde karınca ilaçlama yapan firmalardan hizmet almak gereklidir.Dolayısıyla etkili böcek ilaçları kullanan ve profesyonel şekilde uygulama yapan sağlık bakanlığı onaylı izmir ilaçlama firmaları tarafından hizmet almak, karınca ile mücadele için şarttır. İzmir İlaçlama Şirketi sizlerin karınca problemini kökünden çözüyor.

[info]Karınca mücadelesi?[/info]

[info]En büyük karınca[/info]

[info]Karınca ilaçları[/info]

[info]Karınca evleri[/info]

[info]Karınca savaşı[/info]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir