İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79
izmir-konut-ilaçlama

İzmir Konut İlaçlama

İzmir Konut İlaçlama, İzmir İlaçlama Şirketi‘nin bir hizmeti olarak, siz İzmirlilerin her türlü konut ilaçlama ihtiyacınızı etkili ve hızlı çözümleriyle karşılamaktadır. Konut ilaçlamaları, insan sağlığı ve yaşam kalitesi adına önem taşıyan bir ilaçlama hizmetidir.

KONUT İLAÇLAMANIN ÖNEMİ

Evlerimize ve iş yerlerimize girmekte olan her türlü zararlı canlının sağlığımız üzerinde olumsuz etkileri olmaktadır. Bu etkiler, çeşitli rahatsızlıklar olabileceği gibi, ciddi boyutlarda seyreden hastalıklar da olabilmektedir. Bu sebeple, konut ilaçlamaları sağlığımız üzerinde önemli bir yer teşkil etmektedir.

Kan emici grubunda yer alan böcek türleri, fareler, zehirli akrepler, çıyanlar, kentleşme neticesinde yaşam alanları tahrip olmuştur. Bu sebeple beslenme ve barınma ihtiyacıyla arayışa girerek evlerimize, ofislerimize kadar giren zararlı böceklerdir. Bu böcekler üzerlerinde taşımış oldukları mikrop ve bakterilerle, veba, humma, tifüs, kuduz gibi büyük hastalıklara davetiye çıkarmaktadırlar. Bu sebeple hanelerimizde rastladığımız olası bir böcek ve haşere probleminde konut ilaçlama hizmetlerinde faydalanmamız, sağlığımız adına vereceğimiz en doğru karar olacaktır.

KONUT İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Konut ilaçlamalarında kullanılan yöntemler katı ve sıvı ilaçlama yöntemi olarak ikiye ayrılmaktadır. Katı ilaçlamaları çoğunlukla uygulandıkları bölgelerde etkisini gösteren ve uzun sürelere ihtiyaç duyan ilaçlamalardır. Kişisel müdahalelerimizde kullandığımız toz, tablet ve jel şeklinde satılan ilaçlar, katı ilaçlama grubunda yer almaktadır.

Sıvı ilaçlamalar ise daha geniş alanlara tesir edebilen, sağlığımız açısından da çok fazla bir olumsuz etkisi olmayan hızlı ve etkili ilaçlamalardır. Sıvı ilaçlamaları uygulanılan tekniklerle çok daha uzun vadelerde etkisini sürdürmektedir. Sıvı ilaçlar sayesinde imha edilmek istenilen zararlı canlının yanı sıra bu canlıların atmosfere yaymış olduğu kirli havadan da kurtulmak mümkündür.

Konut ilaçlamaları, imha edilmek istenilen canlı türünün ebatlarına ve türlerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Örneğin pire gibi üreme hızı ve sayısı fazla ve ebat olarak küçük olan bir böcek türünün ilaçlanması bir kaç aşamayla gerçekleştirilebilir. Pireler yumurtlama yöntemiyle çoğalmaktadır. Bu yumurtalar belirli bir zaman diliminde olgunlaşmaktadır. Konut içi pire ilaçlamalarında bu yumurtaların olgunlaşma süresi takip edilmeli ve ona göre bir ilaçlama sistemi uygulanmalıdır. Profesyonel konut ilaçlama firmaları bu gibi ihtimalleri göz önünde bulundurarak, bu yönde uygulamalar gerçekleştirmektedir.

İzmir Konut İlaçlama, evlerinizde ve iş yerlerinizde karşılaşacağınız her türlü böcek ve haşere problemine karşı, profesyonel müdahalelerde bulunarak, sizleri bu mağduriyetten hızlı ve etkili bir şekilde kurtarma garantisi vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir