İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Kulağakaçan İlaçlama

Kulağakaçan böceği, boyu ortalama 2–3 cm olan uzun yapılı bir böcek türüdür. Uzun ve ince yapılı olup, kuyruk kısımlarında kıskaçları bulunan kulağakaçan böceğinde 6 tane ayak bulunur. Bu haşere türü zararlı olup mutlaka ilaçlama yöntemi ile ortadan kaldırılmalıdır. Kulağakaçan ilaçlama hizmeti için yılların tecrübesi ile İzmir İlaçlama Şirketi 7 gün 24 saat çağrınıza cevap vermektedir.

Kulağakaçan İlaçlama Hizmeti

kulagakacan-bocek-ilaclamaHızlı hareket eden kulağakaçanlar, beslenmesini tarla ve bahçelerde bulunan meyve ve sebze türlerini kemirerek sağlar. Bu da bağ, bahçe ve tarladaki ürünlerin telef olmasına neden olur. Gerekli tedbir alınmaz ise ilerideki aşamalarda problem daha da büyür ve zararınız giderek katlanır.

Kulağa kaçan böceği dış ortamlarda yaprak altlarında, taş altlarında ve yeşil alanlarda yaşar. Ev içlerine yönelen kulağa kaçan böcekleri ilk olarak banyo ve mutfak gibi alanlara yerleşir. Genellikle renkleri sarı ve kahverengi olan kulağakaçan böcekleri, ev içlerinde özellikle gece uyku halinde olan insanların kulaklarından içeriye girer. Bu yolla insanların kulak zarını patlatan bu böceklere bu nedenle kulağakaçan böceği denir. İnsanların kulağına kaçan bu böcek son derece zararlı olmakla beraber sağlığı da tehdit etmesi ile dikkat edilmesi gereken bir türdür.

Kulağa kaçan gibi pek çok haşere havaların ısınması ile birlikte insanların hem sağlığını hem de mahsullerini, bahçelerini harap edebiliyor. O nedenle erkenden önlem almak en garantisi olacaktır. Haşere probleminiz olmasa bile olası haşere problemine karşı düzenli olarak ilaçlatma yaptırmanız yararınıza olacaktır.

Kulağakaçan böceği ilaçlama hizmeti almak için İzmir ilaçlama şirketimizden destek alabilirsiniz. İzmir ilaçlama şirketimiz günün her saati İzmir’in tüm ilçelerinde kulağakaçan ilaçlama ve tüm haşere türlerinin ilaçlanmasında profesyonel olarak İzmirdeki ilaçlama firmaları olarak hizmet vermektedir.Haftanın 7 günü 24 saati hizmet veren İzmir İlaçlama Şirketi, İzmir ve çevre ilçedeki haşere sorunlarını kökünden çözüyor. Profesyonel ilaçlama hizmeti sunan firma Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla işlemlerini gerçekleştirmektedir. Alanında uzman olmayan kişilerden alacağınız hizmet böcek ilaçlama adına size fayda sağlamadığı gibi daha da zarar verebilir. Bu nedenle ilaçlamayı mutlaka uzman bir ilaçlama firması ile yaptırın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir