İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Salyangoz İlaçlama

Haşereler günlük yaşantıda saçtıkları mikroplar ile pek çok sağlık problemine neden olabilirler. Yeryüzünde milyonlarca tür haşere vardır. Bu haşerelerin çoğu zehirli ve zararlıdır. Bu tip haşerelerden kurtulmanın yolu ise böcek ilaçlamadır. Günümüzde böcek ilaçlama alanında uzman firmalar ile başarılı bir şekilde yapılmaktadır. İzmir ve çevre ilçelerde İzmir İlaçlama Şirketi haşerelere karşı sizin için önlemi profesyonel bir şekilde alıyor.

Salyangoz İlaçlama Hizmeti

salyangoz-ilaclamaSalyangoz böceği, sırtında taşıdığı kabuk içerisinde yaşar. Başucunda 1 çift anteni olan salyangoz böceğinin sırtındaki kabuk kendisini birçok tehlikeye karşı korur. Vücudu tamamen su ile kaplı olan salyangozun yaşayabilmesi için sürekli suya ihtiyacı vardır. Bu nedenle nemli ortamlarda ve bol yağış alan iklimlerde yaşar.

Ülkemizde en çok yağış alan bölgeler olan Marmara ve Karadeniz bölgelerinde çok sık görülen salyangoz böceği, özellikle yağmur sonrası ortaya çıkar. Salyangoz böceği vücudunda ürettiği bir sıvı üzerinde hareket eder. Bu sıvı özellikle güneşli havalarda parlak bir leke bırakır. Vücutlarının sıvı ile kaplı olması nedeni ile salyangoz ne çok soğuk havada nede çok sıcak havada yaşayabilir. Sıcak havalarda kuruyarak, soğuk havalarda ise donarak ölür. Beslenmesini bitkilerin yaprakları ve kökleri ile sağlayan salyangoz böceği insanları ısırmaz. Ancak kötü bir izlenim oluşturur ve rahatsızlık verir.

Salyangoz ilaçlama hizmeti almak için İzmir ilaçlama şirketi firmasını arayabilirsiniz. İlaçlama şirketimiz sizlere açık alanlarda yada kapalı alanlarda salyangoz ilaçlama hizmetini en kısa sürede sağlar. İlaçlama işlemi profesyonel bir şekilde yapılmalıdır. Bireysel önlemler genellikle böceklere karşı pek etkili değildir. Alınacak tedbirin köklü ve kaliteli olması gerekir. Salyangoz ve benzeri haşereler gündelik yaşamda canınızı sıkmasın. Bunun için sıradan tedbirler almak yerine sorunu kökünden çözecek olan böcek ilaçlama hizmetine başvurmak faydalı olacaktır.

İlaçlamalar kokulu, kokusuz, jel ve fare ilaçlama şeklinde yapılmaktadır. Uzman kişi tarafından yapılacak ilaçlama Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlardan olmaktadır. Bu sayede kaliteli ve kesin çözüm alırsınız. Uzmanlar ilaçlanacak alanı köşe bucak detaylı bir şekilde ilaçlarlar. Bu sayede yeniden ortaya çıkma riskini ortadan kaldırırlar. Hemen İzmir İlaçlama Şirketi firmasını arayın, haşere probleminden en etkili şekilde kurtulun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir