İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Selçuk İlaçlama

Selçuk ilaçlama böcek ve kemirgenlere karşı profesyonel olarak ilaçlama hizmeti veren bir kuruluştur. Böceklere karşı verilen mücadele ile insanlar bu can sıkıcı hayvanlardan kurtulmaktadır. Böcekler, insanları ısırarak, besin maddelerini kirleterek, eşyalarını kemirerek zarar verirler. Bu canlılardan kurtulmak, ilaçlama ile mümkün olmaktadır. İnsanların hayatına istemeden dahil olan ve onları huzursuz eden böceklerin dünya üzerinde, bir milyon türü bulunmaktadır. Bu haşereler zarar verebilmektedir. O nedenle haşerelerden ilaçlama yöntemi ile kurtulmak en etkili çözümdür. İzmir İlaçlama Şirketi Selçuk’ta haşere sorunlarına karşı en etkili ilaçlama yöntemlerini uygulamaktadır.

Selçuk İlaçlama Hizmet

selcuk-ilaclamaBöcekler kendileri küçük ancak zararları büyük canlılardır. İnsanların gıda maddeleri üzerinde dolaşarak, tükürük ve kakasını bulaştıran ve besin zehirlenmesine neden olan böcekler arasında en yaygını hamamböcekleridir. Selçuk ilaçlama firmaları ev ve ofislerde görülen hamamböceklerine karşı kesin çözüm yolları sunmaktadır. Bu canlıların sayısı çok çabuk arttığı için görüldükleri anda önlem alınması gerekir. Bu canlılardan, etkili ilaçlama yöntemleri kulanılarak kurtulmak mümkündür.

Yumurtlayarak çoğalan hamamböceği, nemli ve karanlık yerleri sevdiği için banyo, tuvalet ve mutfaklar en sevdiği mekanların başında gelmektedir. Aynı zamanda çatı, bodrum, kiler gibi yerlerde de görülen bu canlının en şaşırtıcı özelliği, kafası ya da bacağı koptuğu zaman hayatını devam ettirmesidir. Bu şekilde yumurtlamaya devam eden hamamböceğine karşı, profesyonel Selçuk  böcek ilaçlama şirketleri ile iletişime geçmek ve  yardım almak yapılacak en doğru şey olmaktadır.

İnsanlara zarar veren böceklerden bir tanesi de piredir. Pire, insanların kanını emen ve başta brucella hastalığı olmak üzere birçok hastalığın bulaşmasına neden olan bir canlıdır. İnsanların vücut sıcaklığında günlerce yaşayan pire, acıktığında insan kanı ile beslenmektedir. Dişi pire beslenmediği zamanlarda yumurtlamaya çekilir. Çok pis bir hayvan olan pire, zıpladığı için her yere dağılır. Dişi pire, günde 20-30 arasında yumurta bırakır. Bu sayede ortamda bulunan pire sayısı, hızla artarak her yeri kaplar. İnsanlara daha çok evcil hayvanlardan, evcil hayvanların kümesinden, komşudan, eve ziyarete gelen misafirden gelen bu canlı, yatak, yorgan, çarşaf ve kıyafetlerin kirlenmesine neden olur.

Pirelerle mücadelede ekonomik Selçuk ilaçlama fiyatları ile hizmet eden firmalar aracılığı ile olmaktadır. Firmaların, pireler üzerinde uyguladığı kokulu ilaçlama yöntemi, istenilen sonucun alınmasında yardımcı olmaktadır. Pire, üzerinde yaşadığı canlı adı ile anıldığı için köpek, kedi, kuş, insan piresi gibi isimler altında incelenir. Kokulu ilaçlama sadece pire için değil tüm haşereler için etkili bir yöntemdir.

İlaçlama uygulamasında uyulması gereken kurallar yerine getirildiğnde başarılı sonuç alınır. İnsan sağlığını korumak için ilaçlama esnasında maskeli Selçuk ilaçlama elamanları dışında kimsenin ortamda kalmasına izin verilmemektedir. İlaçlama sonrasında ortamın 2-3 saat kapalı kalması sağlanır. 2-3 saat sonra havalandırılan ortamda, ilaç kokusu ile ölen haşerelerin ölülerinden başka kir, leke, pislik yada iz bulunmaz. Haşere ilaçlama İzmir  firmasının kullandığı ilaçlar leke ve iz yapmayan kaliteli ürünlerdir.

Kokulu böcek ilaçlama fiyatları Selçuk ilaçlama firmaları tarafından düzenlenmektedir. Fiyatların belirlenmesinde ilaçlama yapılacak haşere türü de etkili olmaktadır. Haşere ilaçlama fiyatları Selçuk çevresinde hizmet veren firmaların, belirlediği kriterlere göre şekillenmektedir. Fare ilaçlama, tahtakurusu ilaçlama, güve ilaçlama, akrep ilaçlama, kırkaayak ilaçlama hizmeti veren firmalar haşerenin türüne ve ilaca gösterdiği dirence göre kokulu ilaçlamadan başka, kokusuz ve jel ilaçlama tekniklerini de başarı ile uygulamaktadır.

Fırın, lokanta, apartman, pastane, hastane, market, restoran, otel, otopark, cami, okul, ofis ilaçlaması yapan böcek ilaçlama şirketleri Selçuk ilçesinde görülen haşerelerin tekrar oluşmasını engellemek için, ekonomik fiyatlarla, periyodik ilaçlama hizmeti vermektedir. Düzenli aralıklarla yapılan ilaçlama çalışmaları, haşerelerin sonsuza kadar yok olmasını sağlamaktadır.

İZMİR İLAÇLAMA – İLÇE VE SEMTLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir