İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

İzmir Yılan İlaçlama

Yılan zehirli ve sürüngen bir canlı olup, uzun vücut yapıları türlerine göre değişmektedir. Ağızlarında uzun çatallı dilleri ve zehirli dişleri bulunur. Yılan türlerine göre 30 cm ile 10 metre arası boylara sahiptirler. Çok tehlikeli olan bu canlıyı ortadan kaldırmanın ve olası saldırılarını önlemek için böcek ilaçlama hizmeti almak gerekiyor. İzmir ve çevre ilçelerde profesyonel böcek ilaçlama hizmeti sağlayan İzmir İlaçlama Şirketi sizleri yılan tehlikesinden kaliteli ve garantili ilaçlama ile kurtarıyor.

İzmir Yılan İlaçlama

izmir-yilan-ilaclamaRenkleri ve özellikleri türlerine göre değişen yılanların derileri çok değerlidir ve ayakkabı, çanta gibi eşya yapımında kullanılır. Dünyanın her kıtasında yaşayan türleri bulunan yılanlar, zehirli canlılardır ve zehirlerinin tesiri türlerine göre değişmektedir. Örnek vermek gerekirse sıcak ortamlarda ve iklimlerde yaşayan yılan türleri nemli ortamlarda yaşayan yılan türlerine göre daha zehirlidir.

Esnek vücut yapısına sahip olan yılanlar avlarını bütün olarak yutarlar ve sindirmeleri avlarının büyüklüğüne göre belli bir zaman alır. Beslenmelerini doğal ortamlarda yaşayan canlılar ile sağlayan yılanların, bir insanı bile yutabilecek kadar büyük türleri vardır. Karada ve suda yaşayan türlere sahip olan yılan türlerinin en çok bilinenleri piton yılanı, anakonda yılanı, engerek yılanı, boynuzlu yılan, çıngıraklı yılan, boa yılanı ve karayılan gibi yılan türleridir.

Kış ayını uyuyarak geçiren yılan, yaz aylarında çok aktif olur ve beslenmek için sürekli dolaşır. Özellikle sıcak havalarda güneşlenmek için kayalıkların üzerine çıkan yılan saatlerce güneşlenir. Yuvasını toprak içine açtığı derin çukurlara yapan yılanlar, yumurtlama sistemi ile çoğalır ve yumurtalarını bu yuvaları içinde saklar. Hemen hemen bütün türleri zehirli olan yılanlar çok tehlikeli canlılardır. Yılan görülmesi durumunda kesinlikle el ile temas edilmemeli ve acilen bir ilaçlama şirketi aranıp, yılan ilaçlaması yaptırılmalıdır. İzmir ilaçlama ekibimiz günün her saati faal olup, sizleri her türlü böcek ve haşerelerden korumak için hizmettedir.

Yılan sokması çok tehlikelidir ve ölümlere neden olabilir. Yılan ısırmasına maruz kalan kişiler acilen bir hastaneye ulaştırılmalı ve tedavileri yaptırılmalıdır. Daha sonra ise yılanın görüldüğü alana yılan ilaçlama uygulaması yapılmalıdır. Yılan sokmasına karşı yapılması gereken acil müdahale, yılan tarafından ısırılan yerin birkaç cm üzerinden bir cisim ile bağlamak ve bu yolla kan akışını yavaşlatmak olmalıdır.

Yılan ilaçlaması için bilgi ve deneyim gereklidir. İzmir İlaçlama Şirketi bu konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Birçok böcek ve kemirgen türünden daha farklı ilaçlama yöntemi olan yılan ilaçlama için İzmir kimya mühendislik ilaçlama şirketimizi arayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir