İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Kakalak Böceği İlaçlama

İzmir ilaçlama firması olarak insanların yaşam alanlarına saldırıda bulunan tüm haşere çeşitlerinde olduğu gibi kakalak böceği ilaçlama uygulaması da vermekteyiz.

Kakalak Böceği İlaçlama

Kakalak Böceği İlaçlama
Kakalak Böceği İlaçlama

İlaçlama; ev, iş yeri, okul, hastane, fabrika, otel gibi kapalı ve toplumsal alanların veya park, bahçe, tarla gibi açık alanların belirli bir böcek türüne karşı sterilize edilme işlemidir. Son derece gerekli olan bu işlem sonucunda yaşam alanlarınız uzun bir süre böcek istilasına karşı korunmuş olacaktır. Kakalak böceği ilaçlama bu bağlamda önemlidir.

Kakalak böcekleri dünya üzerinde en çok üreme genetiğine sahip canlılar arasındadır. Aynı zamanda evrim geçirmemiş nadir böceklerden biridir. Bir dişi kakalak yılda ortalama 30 bin üreme yaparken birçok kakalağın yaşamları boyunca 1 milyon yumurta bıraktığı bilinir. Kakalak böceği ilaçlama yapılırsa bu haşereden kurtulmak mümkün olur. Genellikle nemli ve sıcak bölgelerde bulunur. Ev ortamlarında ise mutfak ve banyo gibi alanları tercih eder.

Günde ortalama 20 saat barındığı alandan çıkmadan uyur. Açlığa ve susuzluğa 30 gün boyunca dayanabilen kakalaklar aynı zamanda kafaları koptuğunda 1 hafta yaşamını sürdürebilir. Yaşam alanlarında tamir olmayan su ve kanalizasyon borularında, parke ve duvar çatlaklarında, kırık ve çıkık alanlarda barınır. Özellikle bu alanların temizliğine dikkat edilmelidir. Kakalak böcekleri halk arasında hamam böceği, karafatma ve kalorifer böceği olarak da bilinir.

İzmir ilaçlama firmamız Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Aynı zamanda kullanılan ilaçlar insan ve çevredeki diğer hayvanların sağlığı açısından son derece zararsızdır. Kakalak böceği ilaçlama, kakalak böceklerinden kurtulmanız için önemlidir.
Sizde ev, iş yeri, okul, hastane, fabrika gibi kapalı ve toplumsal alanların yanı sıra; kamuya açık diğer alanlarda da kakalak sorunu yaşıyorsanız, İzmir ilaçlama firmamıza ulaşarak haftanın her günü ve saati insanların sağlığı ve güvenliği için hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerimizden kakalak böceği ilaçlama uygulaması hakkında gerekli bilgi ve yardımı sağlayabilirsiniz.

Unutmayın ki diğer haşere çeşitlerinde olduğu gibi kakalak böceği ilaçlama uygulamasında da düzenli periyotlar halinde işlemin uygulaması yaşam alanlarınızı kakalak böceklerine karşı her zaman koruma altına alacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir