İzmir Böcek İlaçlama
Haşerelerİzmir İlaçlama

Kalorifer Böceği İlaçlama

izmir-kalorifer-bocegi-ilaclamaKalorifer böceği, bir hamam böceği türüdür. Diğer hamam böceği türleri ile sadece renk ve boy olarak değişiklik gözlemlenebilir. Diğer hamam böceği türlerinde olduğu gibi, kalorifer böcekleri de hızlı üremeye sağlayan haşerelerdir. Kalorifer böceğinin 2 tane anteni vardır ve yönlerini bu sayede tayin ederler. Renkleri genelde  sarımsı olan  kalorifer böceklerinin diğer özellikleri hamam böceği türleri ile aynıdır.

Kalorifer böceği bir günde 4-5 km yol katedebilir.. Nemli sıcak alanları seven kalorifer böcekleri, yiyeceklerin bol olduğu lokanta, fırın, market ve evlere yerleşerek gıda maddeleri üzerinde gezerler ve insanlara mikrop bulaştırırlar. Kalorifer böceklerinden insanlara verem, dizanteri gibi hastalıklar bulaşabilir.

Kalorifer böceğinden kurtulmak için, profesyonel ve sağlık bakanlığı ruhsatlı ilaçlama şirketinden, kalorifer böceği ilaçlama talebinde bulunmanız gereklidir. İzmir böcek ilaçlama şirketleri, kalorifer böceği ilaçlama ve tüm hamam böceği türlerinin ilaçlanmasında etkili ilaçları ile kesin çözümler üretmektedir. Kalorifer böceği ile mücadele etmek için İzmir böcek ilaçlama şirketimizi günün her saati arayabilirsiniz.

1.Kalorifer böceği nasıl ürer?

Kalorifer böceği yumurtlama ile üreme yapar ve her seferde 60-70 yumurta bırakır.

2.Kalorifer böceği nerelerde yaşar?

Kalorifer böceği genellikle nemli ortamları sever. Sıcak ortamlarda yaşayan haşere gıda maddeleri satış ve üretimi yapan alanlarda daha sıklıkla görülürler.

3.Kalorifer böceği nasıl yok edilir?

Kalorifer böceği profesyonel ilaçlama şirketlerinin alanınızda yapacağı sıvı ilaç uygulaması ile yok edilebilir.