İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Kalorifer Böceği İlaçlama

Kalorifer böceği, bir hamam böceği türüdür. Diğer hamam böceği türleri ile sadece renk ve boy olarak değişiklik gözlemlenebilir. Diğer hamam böceği türlerinde olduğu gibi, kalorifer böcekleri de hızlı üremeye sağlayan haşerelerdir. Kalorifer böceğinin 2 tane anteni vardır ve yönlerini bu sayede tayin ederler. Renkleri genelde  sarımsı olan  kalorifer böceklerinin diğer özellikleri hamam böceği türleri ile aynıdır. Kalorifer böceği son derece zararlı olmakla beraber yumurtalarını bırakarak bir anda istilaya neden olabilir. O sebeple tedbir alınması önemlidir. İzmir ve çevre ilçelerde yıllardır haşere ilaçlama konusunda bir marka olan İzmir İlaçlama Şirketi sizlerin kalorifer böceği şikayetini kaliteli ilaçlama ile kökünden çözüyor.

Kalorifer Böceği İlaçlama Hizmeti

izmir-kalorifer-bocegi-ilaclamaKalorifer böceği bir günde 4-5 km yol katedebilir.. Nemli sıcak alanları seven kalorifer böcekleri, yiyeceklerin bol olduğu lokanta, fırın, market ve evlere yerleşerek gıda maddeleri üzerinde gezerler ve insanlara mikrop bulaştırırlar. Kalorifer böceklerinden insanlara verem, dizanteri gibi hastalıklar bulaşabilir. Çok hızlı üreyebildiklerinden kesinlikle görmezden gelinmemelidir. İlaçlama ile problem kökünden temizlenmelidir. Aksi halde çoğalmalar karşısında çok daha büyük problemlerle yüzleşmek zorunda kalınabilir.

Kalorifer böceğinden kurtulmak için, profesyonel ve sağlık bakanlığı ruhsatlı ilaçlama şirketinden, kalorifer böceği ilaçlama talebinde bulunmanız gereklidir. İzmir ilaçlama şirketi, kalorifer böceği ilaçlama ve tüm hamam böceği türlerinin ilaçlanmasında etkili ilaçları ile kesin çözümler üretmektedir.Bünyesinde kaliteli ilaçlama ekipleri mevcuttur. Haftanın her günü her saati arayabileceğiniz şirketin geniş çaplı bir ağı mevcuttur. İzmir’in her ilçesi, her mahallesine hizmet vererek insanların haşere problemine yardımcı oluyor. Kalorifer böceği ile mücadele etmek için İzmir ilaçlama şirketi çağrı merkezini günün her saati arayabilir, aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

1.Kalorifer böceği nasıl ürer?

Kalorifer böceği yumurtlama ile üreme yapar ve her seferde 60-70 yumurta bırakır.

2.Kalorifer böceği nerelerde yaşar?

Kalorifer böceği genellikle nemli ortamları sever. Sıcak ortamlarda yaşayan haşere gıda maddeleri satış ve üretimi yapan alanlarda daha sıklıkla görülürler.

3.Kalorifer böceği nasıl yok edilir?

Kalorifer böceği profesyonel ilaçlama şirketlerinin alanınızda yapacağı sıvı ilaç uygulaması ile yok edilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir