İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Karınca Evleri

Karıncalar yaz aylarında dışarıda bolca gördüğümüz haşere türlerinden birisidir. Karınca evleri de genellikle hep bir ilgi konusu olmuştur. Çünkü karıncalar koloni halinde yaşar ve genellikle çalışkanlıkları ile bilinirler. Yine de eve musallat olan karıncalar anti hijyenik bir ortama sebep olurlar ve yiyeceklerimizi yiyerek beslenirler. İzmir İlaçlama Şirketi, İzmir’de karınca problemini ortadan kaldırmak için çalışmalarını sürdürüyor.

Karınca Evleri

karinca-eviKoloni halinde yaşayan karıncalar, yuvalarını genellikle toprağın altına açtıkları çukurlarda yaparlar. Buralar karınca evleri olarak geçer. Bunun temel nedeni karıncaların açık alanda daha kolay yiyecek bulabilmesi ve toprağın altında kendi besinini üretebilmesidir.

Yaprağı mayalayarak, toprağın altında yetiştirdiği mantarlar ile de beslenebilen karıncalar, kapalı alanlarda da özellikle yaz aylarında yuva yapabilen haşerelerdir. İç mekanlarda mutfak ve banyo gibi alanlarda yuva yapan karıncaları yok etmek için kaliteli böcek ilaçları kullanılarak yapılan karınca ilaçlama işlemleri kesin çözüm vereceği gibi bu haşerelerin iç mekanlara yaptığı karınca evleri de bu sayede yok olacaktır.

İzmir’de karıncalar evleri, okulları, fabrikaları, iş yerlerini basabilmekteler. Genellikle yiyecek olan yerlere giren karıncalardan kurtulmak etkili bir ilaçlama ile olur. Doğru ve etkili bir ilaçlama da ancak profesyonel bir hizmet ile olur. İzmir ve ilçelerinde özellikle havaların ısınması ile birlikte ortaya çıkan haşere ve karıncalar günlük yaşamı zor bir hale getirebilirler. Yiyeceklerin açıkta bırakılması genel olarak karıncalara davetiye çıkarmak anlamına gelmektedir.

Lokanta, restoran, yemekhane ve büfe gibi yerlerde karınca tehlikesi çok daha fazla olmaktadır. O nedenle bu gibi yerlerin ilaçlanması periyodik olarak yapılmalıdır. Karınca evleri görüyorsanız ve bulunduğunuz yere yakınsa bu sizin için problem doğurabilir. İzmir bölgesinde ve ilçelerinde karınca ve haşerelerden kurtulmak için en etkili yol karınca ilaçlamadır. İzmir İlaçlama Şirketi, karınca ilaçlama hizmetini yıllardır olduğu bu bölgelerde başarılı bir şekilde gerçekleştiriyor. Karınca şikayetiniz var ise ve bu haşerelerden kurtulmak istiyorsanız siz de hemen İzmir İlaçlama Şirketini arayın karıncalardan kurtulun.

[info]Karınca mücadelesi?[/info]

[info]En büyük karınca[/info]

[info]Karınca ilaçları[/info]

[info]Karınca evleri[/info]

[info]Karınca savaşı[/info]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir