İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79
karşıyaka-böcek-ilaçlama

Karşıyaka Böcek İlaçlama

Karşıyaka Böcek İlaçlama, İzmir İlaçlama Şirketi’nin Karşıyakalılar için sunmuş olduğu profesyonel böcek ve haşere ilaçlama hizmetidir. Profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla günün her saati faaliyet göstermekte, Karşıyaka halkına etkili ve hızlı çözümler sunmaktadır.

BÖCEK İLAÇLAMANIN ÖNEMİ

Böcek ve haşereler yaşadıkları alanlar nedeniyle çeşitli bakteri ve mikrobun birinci dereceden taşıyıcısı durumundadır. Bu böcek ve haşereler, yaşam alanlarımıza da dahil olarak bizlerin bu bakteri ve mikroplarla birebir muhatap olmamıza zemin hazırlayarak, sağlığımız açısından tehdit oluşturmaktadır.

Örneğin kan emici grubunda yer alan pire ve keneler, konakçı olarak yerleştikleri ve kanını emdikleri canlılar arasında kan yoluyla bulaşabilecek hastalıkları taşıyabilmektedir. Fareler, salgıladıkları bakteriler ve taşıdıkları mikropları yaşam alanlarımıza dahil ederek, bizlerin bu mikrop ve bakterilerle temas etmemize, o kirli havayı solumamıza neden olmaktadır. Bunun akabinde gerçekleşecek olan bir çok tehlikeli hastalığın da zeminini oluşturmaktadır.

Akrep ve çıyan gibi zehirli böcek türleri ise, kendilerini tehlike durumunda hissettikleri an zarar verme ihtimali bulunan ve vücutlarındaki zehirle bizleri felce, belki de ölüme kadar sürükleyebilmektedir. Tüm bu örneklerin de göstermiş olduğu gibi, bu tarz tehlikelerden uzaklaşmanın en kestirme ve en etkili yolu böcek ilaçlamalarıdır. Bunu da en iyi şekilde yapacak birim, profesyonel böcek ilaçlama firmalarıdır.

BÖCEK İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Böcek ilaçlamalarında en sık tercih edilen ilaçlama yöntemi, daha geniş bir alanı etki altında bırakması ve kullanılan ilaçların güvenilirliği nedeniyle sıvı ilaçlamalarıdır. Sıvı ilaçlama yöntemleri, zararlı haşere ve böceklerim imhasında etkili olduğu gibi, bu canlıların atmosfere yaymış olacağı kirli havanın da temizliğinde etkili olmaktadır. Sıvı ilaçlamaları iki farklı teknikle karşımıza çıkmaktadır. Bunlardan en çok tercih edileni buharlama tekniğidir. Bir diğer teknik ise püskürtme tekniğidir. Sıvı ilaçlamaları bu iki farklı teknikle uygulanmaktadır.

Sıvı ilaçlamaların dışında uygulanan bir diğer ilaçlama yöntemi ise katı ilaçlama yöntemidir. Katı ilaçlamaları daha çok kendimiz müdahale edeceğimiz durumlarda kullandığımız ilaçlardan oluşmaktadır. Katı ilaçlamaları sıvı ilaçlamalarda olduğu gibi hızlı çözümlerden ziyade çok daha uzun bir süre içerisinde etki gösteren bir ilaçlama yöntemidir. Ayrıca sadece uygulandıkları bölgelerde etkisini göstermektedir.

Karşıyaka halkının yaşamış olduğu böcek ve haşere problemleri için geliştirilmiş olan Karşıyaka Böcek İlaçlama hizmetleri, profesyonel müdahaleler ve uygun fiyat seçenekleriyle hızlı ve etkili çözümler sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir