İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79
menderes-pire-ilaçlama

Menderes Pire İlaçlama

Pireler, kan emici grubunda yer alan, insan sağlığı için oldukça büyük tehdit unsuru olan bir asalak türüdür. Konakçı olarak yerleştikleri canlılardan kan emerek beslenen pireler, konak olarak belirlediği canlılar arasında kan yoluyla bulaşabilecek hastalıkları bulaştırabilirler. Bu sebeple olası bir pire probleminde gerekli önlemlerin alınması, insan sağlığı açısından oldukça önemlidir. İzmirliler için ilaçlama hizmetleri vermekte olan İzmir İlaçlama Şirketi, Menderes halkının pire problemlerine karşı, Menderes Pire İlaçlama ile  profesyonel müdahalelerde bulunmaktadır.

PİRE İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Pireler, yapı itibariyle küçük, kendi boyutlarının sekiz katı kadar yükseğe zıplayabilen bir canlı türüdür. Üreme hızları oldukça hızlı olan pireler, çok fazla sayıda üremektedir. Üreme şekilleri yumurtlama sistemiyle olmaktadır. Bu sebeple pire imhalarında kişisel yöntemlerimiz pek fazla sonuç vermeyecektir. Pireler yumurtalarını, ahşap aralıklarına, halı üstlerine, kapı pervazlarına bırakmaktadır. Olgunlaşma süreçleri 10 gün kadardır. Bu sebeple pire ilaçlamalarında dikkat edilmesi gereken hususlardan biri de pire yumurtalarını olgunlaşma sürelerini takip etmek olacaktır. Profesyonel pire ilaçlama firmaları, bu süreci takibe alarak, pire ilaçlamalarını bir kaç aşamada tamamlamaktadır.

Pire ilaçlamalarında daha çok, ulaşım alanı daha geniş olan sıvı ilaçlama yöntemi tercih edilmektedir. Sıvı ilaçlamaları buharlama ve püskürtme olarak iki farklı teknikle uygulanmaktadır. Buharlama tekniğiyle ahşap araları, oyukları, çatlaklar ilacın etkisi altına girmektedir. Bu da pire yumurtalarına ulaşmayı sağlamaktadır. Buharlama tekniği pirelerden ve pirelerin etrafa yaymış olduğu kötü havadan arınmamız için oldukça etkili bir tekniktir. Bu nedenle sıklıkla tercih edilmektedir. 3 saat kadar kısa bir sürede etkisini göstermekte ve bu sürecin sonunda günlük hayatımıza dönmemizi garantilemektedir. Püskürtme tekniği ise yarım saat içerisinde etkisini gösteren ve pire imhalarında etkili sonuçlar ortaya çıkaran bir ilaçlama tekniğidir. Bu iki teknikle çok geniş alanlarda, çok daha etkili sonuçlar elde edilebilmektedir. Yumurtaların olgunlaşma süreçleri de takip edilerek, pire probleminden köklü bir şekilde kurtulmak mümkündür.

PİRE İLAÇLAMA FİYATLARI

Pire ilaçlama firmaları genellikle halkın bütçesine uygun hizmetler sunmaktadır. İzmir ilaçlama Şirketi de Menderes halkı için geliştirmiş oldukları ilaçlama yöntemleriyle Menderes Pire İlaçlama hizmetleriyle, bütçenize uygun seçenekler sunarak, pirelerden köklü bir şekilde kurtulmayı vaat etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir