İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Örümcek İlaçlama

Örümcek, dünya üzerinde binlerce türü bulunan çokayaklı bir canlıdır. Toplam 8 tane bacağı bulunan ve türlerine göre farklı renklerde ve yapılarda olan örümceklerin zehirli ve zehirsiz türleri vardır. Beslenmesini doğal ortamlarda yaşayan canlılar ile sağlayan örümcek, küçük böcek türleri ile beslenir. Evlere veya iş yerlerine dadandıkları takdirde büyük sağlık problemleri yaşatan örümceklerin ortadan kaldırılması hijyen açısından önemlidir. Yıllardır İzmir ve çevre ilçelerde böcek ilaçlama adına kaliteli hizmet veren İzmir İlaçlama Şirketi uzman kadrosu ile örümcek ilaçlama işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştiriyor.

Örümcek İlaçlama Hizmeti

orumcek-ilaclama-izmirKendilerine has özellik olan ağ örme özelliklerini kullanarak avlanan örümcekler, avlanabilecekler yerlere kurdukları ağlarına yapışan canlılar ile beslenirler. İnsanların ulaşamayacakları yüksek yerlere, kayalıklar arasına, ağaç dalları arasına ağlarını ören örümcek, avlarının ağa yapışmasını bekler.

Kırmızı, siyah, kahverengi ve desenli renklerde olabilen örümcekler, dünyanın her yerinde yaşarlar. Ayakuçlarında vantuz şeklinde organları bulunan örümcekler, düz duvarlara bu özellikler sayesinde tırmanırlar. Örümcek zehri, örümceklerin türlerine ve yaşam alanlarına göre değişmektedir. Çok etkili ve bir insanı birkaç saat içerisinde öldürebilecek kadar etkili zehre sahip olan örümcek türleri vardır. Bu nedenle mekân içerisinde anormal boylarda örümcek görülmesi durumunda kesinlikle el ile temas etmeyip, en kısa sürede bir örümcek ilaçlama şirketi ile iletişime geçerek, örümcek ilaçlaması talebinde bulunmalısınız. Örümcek ısırması, deri üzerinde intihaplı tahrişlere ve yaralanmalara neden olur.

Yumurtlama sistemi ile çoğalan örümcekler, her üremelerinde 250-300 arası yumurta yaparlar. Yumurtalarını doğal ortamlarda saklayan örümceklerin yumurtaları belli bir sürenin ardından açılır ve yavrular ortaya çıkar. Örümceklerden kurtulmak için, etkili böcek ilaçları ile örümcek ve diğer tüm haşereleri yok eden İzmir böcek ilaçlama şirketimizden destek alabilirsiniz. İzmir ilaçlama şirketi İzmir genelinde ve tüm ilçelerinde bulunan servisleri ile sizlere örümcek ilaçlama konusunda profesyonel ilaçlama hizmeti sağlayacaktır. Aklınıza takılan herhangi bir soruda çağrı merkezini arayabilir, sadece tek bir telefon ile İzmir ve çevre ilçelerde örümcek ilaçlama hizmeti alabilirsiniz. İlaçlamada kalite ve garanti İzmir İlaçlama Şirketi ile irtibata geçin, haşere probleminden anında kurtulun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir