İzmir Böcek İlaçlama
Haşerelerİzmir İlaçlama

Örümcek İlaçlama

orumcek-ilaclama-izmirÖrümcek, dünya üzerinde binlerce türü bulunan çokayaklı bir canlıdır. Toplam 8 tane bacağı bulunan ve türlerine göre farklı renklerde ve yapılarda olan örümceklerin zehirli ve zehirsiz türleri vardır. Beslenmesini doğal ortamlarda yaşayan camlılar ile sağlayan örümcek, küçük böcek türleri ile beslenir. Kendilerine has özellik olan ağ örme özelliklerini kullanarak avlanan örümcekler, avlanabilecekler yerlere kurdukları ağlarına yapışan canlılar ile beslenirler. İnsanların ulaşamayacakları yüksek yerlere, kayalıklar arasına, ağaç dalları arasına ağlarını ören örümcek, avlarının ağa yapışmasını bekler.

Kırmızı, siyah, kahverengi ve desenli renklerde olabilen örümcekler, dünyanın her yerinde yaşarlar. Ayakuçlarında vantuz şeklinde organları bulunan örümcekler, düz duvarlara bu özellikler sayesinde tırmanırlar. Örümcek zehri, örümceklerin türlerine ve yaşam alanlarına göre değişmektedir. Çok etkili ve bir insanı birkaç saat içerisinde öldürebilecek kadar etkili zehre sahip olan örümcek türleri vardır. Bu nedenle mekân içerisinde anormal boylarda örümcek görülmesi durumunda kesinlikle el ile temas etmeyip, en kısa sürede bir örümcek ilaçlama şirketi ile iletişime geçerek, örümcek ilaçlaması talebinde bulunmalısınız. Örümcek ısırması, deri üzerinde intihaplı tahrişlere ve yaralanmalara neden olur.

Yumurtlama sistemi ile çoğalan örümcekler, her üremelerinde 250-300 arası yumurta yaparlar. Yumurtalarını doğal ortamlarda saklayan örümceklerin yumurtaları belli bir sürenin ardından açılır ve yavrular ortaya çıkar. Örümceklerden kurtulmak için, etkili böcek ilaçları ile örümcek ve diğer tüm haşereleri yok eden İzmir böcek ilaçlama şirketimizden destek alabilirsiniz. İzmir Kimya ilaçlama şirketimiz İzmir genelinde ve tüm ilçelerinde bulunan servisleri ile sizlere örümcek ilaçlama konusunda profesyonel ilaçlama hizmeti sağlayacaktır.