İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Sivrisinek İlaçlama

Sivrisinek, özellikle yaz aylarında insanların en çok şikâyetçi oldukları canlıdır. Beslenmelerini kan emerek sağlayan sivrisinekler, küçük ve ince yapılıdır. 4 bacağı ve ağız kısımlarında uzun hortumları bulunan sivrisineklerin dişi olanları kan emerek, erkek olanları ise meyve suları ile beslenir. Koku alma duyuları çok gelişmiş olan sivrisinekler, insanları kokularından takip ederler ve özellikle geceleri uyku halinde iken ısırarak kanlarını emerler. Sivrisinek ısırması sonucu deride kabarıklıklar ve şiddetli kaşıntı hissedilir.  Sivrisinek sokması sonucu insanlara bulaşan hastalıklar arasında en önemlisi sıtma hastalığıdır. Sivrisineklerden kurtulmak ve sıtma hastalığından korunmak için mekânınıza sivrisinek ilaçlama uygulaması yaptırmalısınız. Bu ilaçlamayı da sizlere yıllardır olduğu gibi kaliteli ve garantili olarak İzmir İlaçlama Şirketi yapmaktadır.

Sivrisinek İlaçlama Hizmeti

sivrisinek-bocek-ilaclamaSivrisinekler yaz aylarında ve sıcak ortamlarda yaşarlar. Erkek sivrisinekler beslenmek için meyve sularını kullanırlar. Bu nedenle çöplüklerde, bahçelerde, tarlalarda, ev içlerinde mutfak bölümlerinde sıkça görülürler. Dişi sivrisineklerin üremeleri için de kan emmeye ihtiyaçları vardır. Yumurtlama sistemi ile üreyen sivrisinekler, her üremelerinde yüzlerce yumurta yapar ve bu yumurtalar 3 evrede açılır. Bu evreler yumurta, larva ve ergin dönemleridir. Sivrisineklerden kurtulmak için eczane yada marketlerden alınan kalitesiz ilaçlarlar kesinlikle çözüm değildir. Sivrisineklerle mücadele için ilaçlama şirketlerinden destek alınmalıdır.

Profesyonel sivrisinek ilaçlama şirketleri, sizleri sivrisineklerden kurtaracaktır. Öncelikli olarak lağım suları, bataklık, yağmur suları, çamurlu su ve açık bırakılan gıda ürünleri etrafında yaşayan sivrisinekleri bu alanlara çekmemek için bu tür alanları ortadan kaldırmak gereklidir. Daha sonra yapılması gereken mekânınıza sivrisinek ilaçlamasıdır. Sivrisinek ilaçlama ve her türlü sinek ilaçlama hizmetlerini İzmir kimya ilaçlama şirketimizden talep edebilirsiniz. İlaçlama şirketimiz, İzmir İlaçlama Şirketi tüm İzmir genelinde ve ilçelerinde sivrisinek ilaçlama hizmeti sağlamakta olan sağlık bakanlığı onaylı bir şirkettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir