İzmir Böcek İlaçlama
Haşerelerİzmir İlaçlama

Tatarcık İlaçlama

tatarcil-ilaclama-2Tatarcık, kanatlı ve uçabilen bir sinek türüdür. Beslenmelerini, dişi tatarcık sinekleri kan emerek, erkek tatarcık sinekleri ise bitki ve sebzelerin şekerli suları ile sağlar. Görünüş olarak sivrisineğe benzeyen tatarcık sinekleri, sivrisineklerden daha mat görünümlüdür. Küçük yapılı olan ve en çok lağım suları, çamurlu sular, yağmur suları, bataklık gibi alanlarda görülen tatarcık sinekleri, bu alanlardan mekân içlerine yönelerek insanları ısırırlar. Dişi tatarcık sineği hem beslenmek hem de üremesini sağlamak için kan emmeye ihtiyacı vardır.

Günün en çok sabah erken saatlerinde ve akşam karanlığında görülen tatarcık sineği, az ışık alan loş ortamlarda yaşar. Canlılardan sürekli kan emerek yaşayan tatarcık sineklerinden insanlara hastalık bulaşır. Tatarcık sineklerinden insanlara bulaşan en önemli hastalık humma hastalığıdır. Tatarcık sineklerinden bulaşan hastalıklardan korunmak için mekanınıza tatarcık sineği ilaçlama uygulaması yaptırmalısınız.

Tatarcık sineği yok etmek için ilaçlama şirketlerinden yardım alınmalıdır. Kalitesiz sinek ilaçları ile tatarcık ilaçlaması yapmak çok tehlikelidir. İlaçlama yapan kişi ve çevresindeki canlıların hayatı tehlikeye girebilir. Bu nedenle tatarcık sineği ile mücadele ve her türlü haşere mücadelesinde İzmir’de ve tüm ilçelerinde hizmet veren İzmir kimya ilaçlama şirketimizden tatarcık sineği ilaçlama ve tüm böcek ilaçlamaları konusunda bilgi alabilir ve randevu talebinde bulunabilirsiniz.