İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Toz Akarları

Toz akarları gözle görülmeyecek şekilde yaşamlarını sürdüren haşerelerdir. Toz akarları insanların deri döküntüleri ile beslenirler. Bu sebeple kapalı alanlarda, insanların sık olduğu yerlerde yaşarlar. Toz akarları dışkı ve vücut parçacıkları bırakırlar ki bu da insanların alerjiye maruz kalmalarında etkili olur. İzmir ve çevre ilçelerde toz akarı problemine karşı İzmir İlaçlama Şirketi en etkili ilaç yöntemini kullanmaktadır.

Toz Akarları

izmir-akar-ilaclama

Özellikle ortak kullanıma açık kapalı alanlarda çok sık görülen toz akarları; astım ve nefes darlığı gibi solunum yolu hastalıkları ile ilintisi bulunan rahatsızlıklara yol açmaktadır. İlaçlama yapılmadan yok edilemeyen bu haşereler ile mücadele için Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olan ilaçlama firmaları tarafından hizmet almak gerektiği gibi toz akarları ile mücadele için bireysel yöntemlere başvurulmamalıdır. Düzenli olarak temizlik yapılan alanlarda dahi görülebilen toz akarından kurtulmak için böcek ilaçlama uygulaması yaptırmak şarttır.İzmir İlaçlama Şirketi bu konuda yılların deneyimi ile yardımcı olmaktadır.

Toz akarlama ile bireysel mücadele kolay değildir. Ancak ilaçlama ile öldürülebilen toz akarları için deneyimli bir firmadan yardım almanız gerekir. Genellikle bol deri döküntüsü yaşanan yerlerde toz akarları yaşamlarını sürdürürler. Örneğin yatak odası insanların en çok deri döküntüsü yaşadığı yerlerdir. Solunum sistemine verdiği zararlar nedeniyle toz akarlarına karşı mutlaka mücadele verilmelidir. Toz akar parçacıklarına maruz kalmak çok kolaydır. Çünkü bu parçacıklar yerde yürürken havalanır ve havada kişinin solunum sistemine doğrudan ulaşır.

Hava temizleyiciler ise bu parçacıkları yok etmede etkili değildirler. Elektrik süpürgesi akar parçacıklarına karşı etkili etmez, tam tersi halıyı nemlendirdikleri için akarların daha da çoğalmasına neden olabilirler. Toz akarları ortadan kaldırmak için ilaçlama firması tarafından ilaçlama yapılmakta ve bu haşereler ve parçacıklar ancak bu şekilde ortadan kaldırılmaktadır.

Profesyonel ilaçlama ekibi ile izmir ilaçlama şirketi, sizlere her türlü haşere ilaçlama konusunda destek verir. Ayrıca İzmir ve çevresine özel ekonomik fiyatları ile titiz ilaçlama sadece İzmir İlaçlamada.Hemen arayın toz akarları probleminiz ilaçla kökünden çözülsün.

[info]Ev Akarı[/info]

[info]Ev Tozu Akarı[/info]

[info]Ev Tozu Alerjisi[/info]

[info]Toz Akarı Nedir?[/info]

[info]Yatak Akarları[/info]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir