İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Yaban Arısı İlaçlama

Yaban arısı bir arı türü olup, zar kanatlılar sınıfında incelenen bir canlıdır. Yaban arıları, kuyruk bölümlerinde zehirli iğneleri olan ve baş kısımlarında antenleri bulunan arılardır. Zararlı oldukları için ilaçlama ile tedbir alınması gerekir. Yaban arısı ilaçlama işlemi İzmir ve çevre ilçelerde yıllardır kaliteli ve garantili ilaçlama yapan İzmir İlaçlama Şirketi tarafından başarılı bir şekilde yapılmaktadır.

Yaban Arısı İlaçlama Hizmeti

yaban-arisi-ilaclamaDünyanın her görülebilen yaban arıları, bal arıları gibi insanları kadar insanlara faydaları zaman zaman faydaları yoktur. Tehlikede olduklarını hissettikleri anda insanları sokabilirler. Tüylü vücut yapıları ve 6 tane bacakları bulunan arılar, kovanlar içerisinde toplu halde yaşarlar. Yaban arıları bal yapmaz.

Yaban arıları insanlar için tehlikeli olduğu kadar bal arıları da insanlar için çok yararlı canlılardır. Kovan içersinde toplu halde yaşayan arılar, işçi arı, savaşcı arı, kraliçe arı olmak üzere 3 sınıfa ayrılır. Her kovan içerisinde sadece bir tane kraliçe arı bulunur.

Yaban arısı halk arasında eşek arısı olarak ta bilinir. Etkili zehre sahip olan yaban arısı, arı zehrine karşı duyarlı olan kişilerde ölümlere dahi neden olabilir. Bal arıları insanlar için faydalıdırlar. Ayrıca doğaya da çok fayda sağlarlar. Beslenmelerini doğal ortamlardan sağlayan yada mekan içlerine girdiklerinde insanların gıda maddeleri üzerinden beslenen yaban arıları ile mücadele profesyonellik gerektirir. Mutlaka arı kolonisi bulunan yer ilaçlanmalıdır. İlaçlar Sağlık Bakanlığı onaylı olmalıdır ve garantili bir hizmet verilmelidir. Arı tehlikesi ancak bu şekilde kontrol altına alınabilir.

Arı ilaçlama için böcek ilaçlama şirketleri, sizlere yaban arısı ilaçlama ve her türlü böcek ilaçlamalarından profesyonel hizmet sağlayacaktır. İzmir’de ve tüm ilçelerinde bulunan ilaçlama servisleri ile ucuz fiyatlarla garantili ilaçlama hizmeti sağlayan İzmir ilaçlama şirketi şirketimiz sizlere günün her saati, etkili ilaçları ve deneyimli personelleri ile arı ilaçlama hizmeti sağlamaktadır.Sadece tek bir telefon ile uzman ekibimiz arı problemi yaşadığınız yere gelmekte ve kaliteli ilaçlama ile ortamı temizlemektedirler. Siz de arı problemi yaşıyorsanız hemen arayın, bu kaliteli ve garantili ilaçlama hizmetinden anında yararlanın, haşere derdiniz bitsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir