İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Yatak Akarları

Yatak, koltuk, halı gibi yerlerde yaşayan, nemi seven ve insanların deri parçalarıyla hayatını sürdüren yatak akarları, nefes darlığı ve astıma varan vahim sonuçlar ortaya çıkartmaktadır. Yatak akarları çok dikkat edilmesi gereken ve acil önlem alınması gereken canlılardır. İzmir’de faaliyet gösteren İzmir İlaçlama Şirketi ise İzmir ve çevre ilçelerde yaptığı ilaçlama ile yatak akarı tehlikesini ortadan kaldırıyor.

Yatak Akarları

izmir-akar-ilaclama

Yatak akarları, epidermisin üzerindeki ölü deri ile beslenen haşere türleridir. Mite ya da mayt olarak da bilinen bu haşereler, sürekli olarak kaşıntıya yol açmaktadır. İnsan vücudu sıcaklığına yakın alanlarda kolaylıkla çoğalan yatak akarları ile mücadele için ilaçlama yaptırmak şarttır. Koloniler halinde yaşayan ve sağlık sorunlarına neden olan yatak akarından korunmak için düzenli olarak çarşaf ve yorganların temizlenmesi şart olduğu gibi, bu haşerelerin görüldüğü alanlarda böcek ilaçlama yapılması şarttır.

Akarların ortalama 160 çeşidi olduğu bilinmektedir. Zamanla yataklarda birikirler ve sayıları milyona ulaşabilen akarlar belirli bir raddeden sonra insan sağlığını bir biçimde tehdit etmeye başlıyor. Eğer küçük bir çocuk varsa evde yaşayan ve bağışıklık sistemi zayıfsa, bu akarlar neticesinde astım gibi bir çok alerjik hastalığa maruz kalabiliyor. Sıradan bir temizlik ya da spreyler akarları yok etmede fayda sağlamaz. Çünkü temizlik yapıldıkça akarlar yataktaki süngere kadar geçmektedir.

Göz kızarması, astım, nefes darlığı, gözde şişme gibi komplikasyonlar akarlar neticesinde ortaya çıkmaktadır. Sağlığı bu denli tehdit eden bir haşereden tamamen kurtulmanın yolu böcek ilaçlamadan geçmektedir. İzmir ve çevre ilçelerde yıllardır haşere ilaçlamada bir marka olmuş olan İzmir İlaçlama Şirketi, yatak akarları ve daha pek çok haşereyi ilaçlama yöntemi ile ortadan kaldırmaktadır. İzmir İlaçlama Şirketi uzman kadrosu Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçları ile ilaçlama hizmetlerini gerçekleştiriyorlar.Yatak akarı veya diğer haşere problemlerinizde 7 gün 24 saat arayabileceğiniz İzmir İlaçlama Şirketi ile irtibata geçebilir ve bu haşerelerden en etkili şekilde kurtulabilirsiniz.

[info]Ev Akarı[/info]

[info]Ev Tozu Akarı[/info]

[info]Ev Tozu Alerjisi[/info]

[info]Toz Akarı Nedir?[/info]

[info]Yatak Akarları[/info]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir